Pestúnka Franny

• Slovensko Pestúnka Fran (viac)
USA, (1993–1999), 54 h 23 min (Minutáž: 22–45 min)

Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Renée Taylor, Rachel Chagall (viac)

Fran Fineová práve prišla o prácu a opustil ju priateľ. Potrebuje si znovu usporiadať život, a tak začne na Manhattane predávať kozmetiku. Vďaka tomu sa dostane do domu Angličana Maxwella Sheffielda, bohatého ovdoveného divadelného producenta z Broadwaya. Omylom ju považujú za kandidátku na pestúnku troch Maxwellových detí a nakoniec ju na túto prácu najmú. Na rozdiel od predchádzajúcej pestúnky však vyzerá a aj sa chová tak trochu inak – je krásna, extravagantná a bez obalu sa delí o svoje osobité názory so všetkými navôkol. Čo sa niektorým členom domácnosti pochopiteľne nepáči. Napriek tomu si Fran vytvorí k deťom (Maggie, Brighton a Grace) pevný vzťah a skvele si rozumie aj so sluhom Nilesom. Medzi ňou a pánom Sheffieldom panuje erotické napätie, všetko je však ešte zložitejšie, keďže na majetného vdovca má slabosť aj jeho obchodná spoločníčka C. C. Babcocková... (TV Markíza)

Pedross800

Ze začátku jsem zlehka zvedal obočí a koukal jen kvůli drahé polovičce, ale pak.....no nějak se to zvrtlo a já si tu ztřeštěnou chůvu taky zamiloval a je nedílnou součástí každodenního večera :-) ()

dinsdale

Během všedního brzkého odpoledne, když na něco čekám, se to dá vydržet. Niles hláškuje docela slušně. (znuděný na představení muzikálu: "Po třech hodinách jsem si uvědomil, že uplynulo teprve patnáct minut") ()

spikey1

Fran Drescher se v téhle roli skutečně našla, svoje umění předvádí v poloze odrzlé, hloupoučké paničky, která ovšem tím co přináší do prudérní upjaté milionářské rodiny. problém vydím v rozplyznutí do dlouhých sérií, jinak se jedná o příjemný situační humor. ()

LondonGirl

Milujem hercov, milujem ten humor a milujem zápletky. Že je to miestami stupídne? A čo má byť? Je to zlaté, niekedy predvídateľné, ale napriek tomu sa mi to pozerá výborne. A ozaj, výnimočne aj český dabing boduje. ()

giovanni3

Výborný seriál co nemusí sedět každému (a co koukám tak taky nesedí), ale mne prostě sedl... Fren dokáže být šíleně tupá, ale tak ,,dobře,, tupá, že to baví a Niles je geniální postava... zbytek seriálu je taková ,,výplň,, a to hlavně matka Fren ta je šílená... Slabší 4z5 ()

Liqid

Klasický americký seriál, který pobaví. Dobrá věc pro odpočinek a relaxaci. Vtipy jsou častokrát opakované, ale to se s přihlédnutím na počet dílů dá očekávat. ()

Lukoboss

To je neuvěřitelně rozporuplný seriál, kde na jedné straně doslova září nápis odpad! a na druhé řekněme tři hvězdičky za několik dobrých hlášek a vtipů. Zajímavé na tom je, že tohle spektrum se dokáže projevit během jedné scénky, která má třeba jenom minutu, to je téměř zarážející. Dá se říct, že moje hodnocení se vztahuje pouze k Danielu Davisovi, který coby pan Niles, perlí a jeho hlášky jsou tím nejsvětlejším okamžikem během celé půlhodiny, po kterou jeden díl trvá. Zbytek = trapnost, takže proto 2/5. ()

tempus

Když se seriál pořádně rozjede, tak má 2 koleje. 1. kolej je zaměřena na laciné vtípky (např: Fran vyholí přirizení v nemocnici svému šéfovi atp.). 2. kolej obsahuje něco, co mám tolik rád na Frasierovi, přičemž hlavní je ta 1. kolej. ()

Raevan

Některé vtipy si ke mně cestu nenašly, tam se ale o to lépe chytá skvělej týpek sluha. Řekl bych průměrnej rodinnej seriál.... ()

BluT

Neokoukanej a vtipnej seriál. Po většinu dílů si drží vysokej standard, hlavní herečka je správně ujetá a vůbec celý je to povedený. Top hraje samozřejmě sluha Niles. ()

rozbris

Straré ale pořád dobré a tím bych to shrnul, až možná na to ta chůva Fajn ty modní výstelky co nosí to je děs:-) to by si má máma nevzala ani na záchod:-D ()

NICOX

Dvě nejlepší postavy jsou paradoxně ty vedlejší: Niles (naprosto skvělej hláškař) a C. C. Babcock (naprostá blbka). Seriál je někdy fakt hodně vtipný a někdy je to opravdu trapnost. Takže 3*; 65 %. ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn

12.11.2016

Poslední ze Sedmi statečných se odebral na věčnost. Robert Vaughn, jehož minulostí trýzněný Lee se navždy zapsal do westernové historie, nás včera opustil ve věku 83 let. Ačkoliv ho znáte z řady… (viac)