Bezúhonnou ženu obviní z vraždy manžela a její právnička si brzy uvědomí možnost existence širšího spiknutí. (Netflix)

Lukoboss

Ze začátku to vypadá jako slušnej soudní thriller, máme zápletku, seznámíme se s postavama. Ale po čase se začnou vynořovat takový všelijaký podivnosti, který to vlastně kazí. Už jenom to, že obžalovaná se v podstatě nechce ani zachránit a paní obhájkyně je naprosto příšerná a ne moc schopná. Nevím, jestli v tom byl nějakej záměr, ale pro mě to byl dost rušivej element. No pak rádoby akční závěr ála překvápko pro diváka, to bylo skoro zbytečný. Takže nakonec celkem zklamání, přitom ten rozjezd nebyl vůbec špatnej. ()

petikacka

Tohle není už ani k pláči, tohle je pouze k smíchu. Scénář vykradli snad ze všech filmů ze soudních síní, herecké výkony naprosto tristní, hlavní padouch je jasný od první chvíle, protože jeho chování je průhledné jako sklo. Ovšem co mě pobavilo nejvíce je ta černočerná tma. Opět se ukazuje, že v Americe vládne rasismu naruby. Za mě 35% ()

yvona

Jediný běloch v tomto filmu plný hlavních i vedlejších postav a značného komparzu je soudce. Budou kvóty i na obsazování bělochů? ()

Vabr

Podle popisu, bych se na to nepodíval, protože to zní jako každej Prima Love film. Ale byl to Netflix, tak bych čekal něco lepšího, originálnějšího. Bohužel. Kdyby bylo v obsahu napsáno, že ten manžel je o dost mladší než ona, tak to bych už čekal, co to bude. Postavy mi žádné nesedly. První polovina filmu je opravdu nudná, druhá je zase překombinovaná kravina s nesmyslným vyzuzlením zápletky. Konec končí šťastně. To uhodnete už ze začátku filmu. Na Netflix špatné. Zdá se mi, že druhá polovina filmu šla kvalitou o dost níž. Film byl i nesmyslně dlouhý. VYHODNOCENÍ: FOTKA NA PLAKÁTU NEODPOVÍDÁ SKUTEČNÉ GRACE!!! ()

zapalik

Promarněný potenciál. Výborný nápad, ale naprosto nepřesvědčivé herecké výkony, velmi nesympatická veřejná obhájkyně, klišé s nelogickým chováním lidí těsně před finále. Takhle by se nikdo v reálu určitě nechoval, jak to dělají v tomto filmu postavy těsně před koncem. Zůstala velmi trpká pachuť. ()

rublik05

Zkáza paní Grace je velmi rozporuplný film. Zpočátku to vypadalo na jednoznačně nejlepší thriller roku 2020, který jsem na Netflixu viděl. Jenomže co se zpočátku zdálo jako perfektní thriller, se po čase začíná hroutit vinou absolutně nesmyslných chyb, které snímek neuvěřitelně sráží. První polovina se nese v pozvolném tempu, divák má dost času se seznámit s jednotlivými postavami, dialogy jsou poměrně dobře napsané a nenudí. Druhá půlka již nabere daleko rychlejší spád, je plná zvratů a nečekaných situací. Závěr doslova šokující a nečekaný. Po herecké stránce nelze filmu nic vytknout, postavy jsou dobře zahrané a uvěřitelné. Příběh je velmi poutavý a dokáže udržet divákovu pozornost. Nicméně je také plný naprosto zbytečných a do očí bijících chyb. Největší chybou je špatně napsaný scénář, který má několik logických mezer, ať už se to týká iracionálního chování a jednání postav, popřípadě nesmyslně vedený soudní proces nebo samotné vyvrcholení zápletky. Závěr, respektive poslední scéna filmu mě úplně dostala, takovou zbytečnou blbost si tvůrci fakt mohli odpustit. Velká škoda, protože paní Grace (Crystal Fox) mě hodně bavila, zejména její poutavé vyprávění, ale ani mladá právnička (Bresha Webb), řádně drzá a neuvěřitelně lidská, nepůsobila vůbec špatně. Nebýt všech těch hloupostí, bylo by hodnocení daleko vyšší, objektivně je Zkáza paní Grace takovým lepším průměrem. 6/10. ()

Hellknight12

Ďalšia produkcia Netflixu. Čo o tomto filme povedať ? Sám neviem. Film ako celok nepôsobí zle. Prvých cca 15 mi vadila kamera potom som si zvykol. Film má 120 min. Dĺžka filmu je akurát. Film je zaradený ako thriler čož není tak . Je to kriminálne dráma s prvkami romantiky. Film je o veľkom šťastí, veľkom smútku, sklamaní a zrade. Prvú pol hodinu som si hovoril čo za koninu som to pustil. Ale povedal som si nechám to ísť uvidím čo sa z toho vykľuje, keď som bol schopný dopozerať to čínske akčné sci-fi tak zvládnem všetko. Nakoniec som dobre spravil. Film ma chytil asi tak v polovici a už ma nepustil až dokonca. Väčšina filmov buď má naladí hneď na začiatku a v polovici to začne padať alebo má nechytí vôbec a to dopozeram z vytrvalosti čo z toho vznikne a zistím že škoda času. U tohto to není ani jedno. Škoda tej slabšej prvej polovice filmu inak by to bolo lepšie. Herecké výkony sú priemerné. Celkové hodnotenie ja neviem 55% ? Oplatí sa to pozrieť ? Skúsiť to môžete ale nebudem sa ani čudovať, keď to niekto nevydrží do tej polovice.... ()

Mngwa

Já film hodnotím kladně, a to zejména kvůli Crystal Fox. Lepší herečku si v roli Grace neumím představit, dokázala dojmout, pobavit i vyvolat sympatie přesně tam, kde to bylo třeba. Bez jakéhokoliv tlačení na pilu, naopak - ta autentičnost mě úplně rozstřelila. Přistihla jsem se, že jí až nezdravě fandím a to je u filmu pochopitelně známka kvality. Scénář byl malilinko přitažený za vlasy, ale zmíněný herecký výkon hlavní představitelky to alespoň pro mě zachránil. ()

speedy7929

Ľahko predvidatelný dej neskazil dobrý dojem filmu z dielne Netflixu. Atmosféru vyžarujúcu z tejto snímky som žral počas celého filmu. Zobrazenie hlavnej roly v podaní nádejnej advokátky, jej vykrikovanie počas procesu, agresivita, kiksy a sklamanie, tak to bolo fakt super. U mňa milé prekvapenie /75% ()

Robbi

Velmi dobře vystavěný film se silným tématem bohužel odstřelí závěrečná třetina. Přál bych si, aby jednou někdo natočil film, ve kterém nebude ono klasické klišé, že si někdo vymyslí tu nejnemožnější, nejkomplikovanější a nejkrkolomnější variantu a ona mu s přispěním 687 náhod a nelogických zvratů vyjde - prostě jenom proto, že to dotyčného/dotyčnou napadlo. Prostě že se někdo, kdo sice má ušlechtilé pohnutky, může mýlit nebo ho semele nelítostný systém. Měl bych sice po skončení hořký pocit, ale necítil bych se do jisté míry podveden. ()

george82

Za mě je to trochu podhodnocený. Bralo mě to od začátku. Je fakt, že ten konec byl trochu rychlej a méně propracovanej, ale celkově bych to hodnotil na 75%. ()

Mr.nachos

Celkově to není žádná pecka, ale ve finále je to zajímavý případ s překvapivou pointou. Od začátku nic moc, pak začne Grace vyprávět a objevuje se nádech zajímavosti, pak lehce utichne, ale na konci si to zase o něco polepší. ()

Kushina

Krásný milenec, skvělý nový začátek, ale pak se to zvrhne a náhle je tu obžaloba z brutální vraždy, ale ani sama Grace neví, co vše se za celým příběhem skrývá a pravda je ve výsledku dost děsivá. Film byl až moc zbytečně dlouhý a a ukecaný, dalo se to natočit lépe, ale na průmět to stačí. 55% ()

Catella

Zajímavej film. Zajímavě natočenej, divně táhlej, ale přesto jsem neměla nutkání to vypnout nebo přetočit. A vo čem to? Grace je celkem normální baba, rozvedená černoška, která pracuje v bance. Jenže je odsouzená nadoživotí za vraždu svého manžela. Novýho manžela. Ne toho rozvedenýho. No a celý se to vlastně odehrává ve vězení, kam za Grace chodí právnička, která se jí z toho snaží vysekat. Grace právničce vypráví, jak se seznámila se svým novým manželem, jak jí trápil, kradl jí peníze, vzal si na ní úvěr, pod jejím pracovním ID posral co mohl a jí kvůli němu vyhodili z práce. Všem je jasný, že Grace ruplo v kouli a prostě toho sráče umlátila. Jenže. Vono to tak ve skutečnosti nebylo!!! ()

Vala

Super napínavý thriller. Je pravda,že se to trochu táhlo, ale jakmile začala Grace vyprávět, tak to nabralo obrátky a konec byl hodně dobrý. Herecké výkony byly taky fajn. Zajímavý počin od Netflixu. ()

Saxos

Až závěrečné rozuzlení trochu zachrání silně podprůměrnou krimi. Zápory: zbytečně dlouhé; forma zpětného vyprávění mě nesedla; nesympatické postavy. Závěr: nedoporučuji, čekat až do konce na světlo v tunelu se nevyplatí. ()

veverysiak

Už chápem černochov, že sú alergickí na supermanov, batmanov, marlowov a kopec iných hrdinov v belošských umeniach, po tomto kúsku som ja alergický na černochov, lebo som dve hodiny kukal na jednofarebnú masu ľudkov a ak sa tam aj zabelelo, tak išlo o ničomníka, ale aj keď sa odosobním od čisto rasových pohnútok tvorcov, bolo to ohromne biedne, príbeh klišé, výkony naivné, scenár prostoduchý, gradácia žiadna, vyvrcholenie odfajčené, takže 20%. ()