Jeoffrey

Pořád tak nějak stejný dojem. Slabší začátek série je i tady, i když se to rozjíždí tentokrát o něco rychleji. No a zbytek? Nápaditě zaobalené poselství o toleranci, kdy se potvrzuje jen to, že násilí vede jen k dalšímu násilí, z kterého vede jediná cesta, pochopení toho co máme tak nějak všichni společné a největším nepřítelem je zase jednou lidská zaslepenost, i když vlastně docela pochopitelná. Největším tahákem pro mě byl během celého seriálu především zajímavý svět a různé zvířecí kultury. Zbytek už tak výrazně nepřekvapil, ale i tak bylo vše zpracované minimálně přijatelně. Yumyan still owns you all! 6,7/10 ()

SonGokussj

Musím uznat, po trochu slabším začátku naprosto skvostné, skvostné zakončení série. Další už nepřije. Žádné dojení. Kipo byla parádní jízda do postapokalyptického světa, která se jen tak nezapomene. Big cat is good 80 % ()

Víteček

Jasně, optimistické jako blázen, ale proč jako ne? Trocha optimismu někdy neuškodí. Už je to hodně jiné, než 1. řada, ale vůbec mi to nevadilo. Zajímalo by mě, zad byl celou dobu takový plán. Zábava to je, vtipné taky, dojmout to dokáže, dobře to vypadá a postavy jsou sympaťáci. Já jsem naprosto spokojen. 88 %. ()