Sylva nabízí Týně, že jí nechá statek, když jí Týna nechá louku a pramen. Týna se radí s Jankem, je jim jasné, že v tom má určitě prsty Roman. A Zdeněk začne ordinovat, jako vesnický lékař. (TV Prima)

Skuby47

Začínám se bavit. Knop si vydobyl větší herecký prostor. Jen se obávám, aby se nám Slunečná nezměnila na Ordinaci uprostřed vesnice. Telenovela typu každý s každým byla rozšířena o adoptivní sestru zrzku a fešáckého gynekologa. Děj předvídatelný. Zrzka Janka chce, on ji nechce a naopak doktor Tinu chce a ona ho nechce. Nic světoborného. Jen si říkám, jestli by adoptivní sestra taky neměla nárok na dědický podíl ze statku. ()

rakovnik

Kdyby tento seriál byl o doktorovi ve výslužbě z venkova, přihodil bych alespoň jednu hvězdu. Ale ono je "to" především o milionech a holkách. A ty zde nemají moc dobrou pověst, snad až na slečnu "vypadni". Zajímavé je, kolik supů krouží kolem ruiny v lese. Obzvláště, když tam bude ordinace veterináře! Jinak jsem se opět utvrdil v tom, že mladý Polívka byl v "Ženách" milý, ale tady a v Poldovi je mi vysoce nesympatický. No a jednonožka je fakt vyžírka. ()