Denisa se chce Jankovi pomstít, a tak mu přijede na statek říct, že je s ním těhotná. Týna se naštve. Janek pak zachrání Denisu před Johnem, který nevěří, že je dítě jeho. Toma stále otravuje sociálka, tak Kratina přemluví svoji příbuznou Eriku, aby předstírala, že je Tomova milenka. (TV Prima)

rakovnik

Tak už víme, že Janek je ze zkumavky. Přesto je dítě nejspíš Džonovo, protože jezdí k moři. Ale spíš to bude díky kartám nebo vodě. Týna má jasno, mladého nechce. Takže by mohl být konec seriálu. Vtipné bylo, že mladého bývalá není zlatokopka, a jak se tvářila Decastelo, když mluvila o videu na internetu. Popelkaová povede i sbor, Erika je herečka a rodina starosty dnes nebyla. Zato nestranná úřednice je naštvaná, že nenachytala chlapa, který měl mít poměr. Protože chlap, co si najde ženu, by neměl vychovávat děti. Postavy se vynořují a mizí, jako ten podnikatel, co unesl mladého. Snad si na to scénárista vzpomene, protože otec ve vězení by byl zajímavý vývoj. Snad ale dříve nedostane infarkt, protože podle gynekologa žije opravdu zdravě. ()

PKD

Ještě že ne moje. Uffff. I když....s Helenkou bych si to dal asi líbiti.;-) Geniální seriál, který při alkoholové intoxikaci, je až brilantně genitální. Pardon, geniální. Za střízliva? Fuj! Dejte pokoj! Polovinu postav bych povraždil a tu druhou poslal do uranových dolů. Nebo přejel autem. Několikrát. Pokud jsou zde vyobrazené mladé ženy (mám pro ně jiný výraz, ale to by asi většina zdejších respondentek nerozdýchala) dle reálu, tak jedině....další část jest nepublikovatelná. Na to, že ´´scénář´´ píše tvor mužského pohlaví, tak dělá z osob mužského pohlaví II. (nebinární a buzny se nepočítají) ještě větší sračky, než v současné, moderní době jsou. P.s. 1 velké fetish plus. Ta neskutečná kráva co má haranta s chlapem, co děti míti nemůže a ve volných chvílích nás oblažuje v Zázracích Přírody haha!(Science fiction, hadr) aspoň blbla hlavu tomu amantovi s nagelovaným hárem v sexy outfitu a parádních lodičkách. Když už srajda, tak je aspoň na co koukati. No ne? I když je placatá jak deska. A záběr na ní v negližé, byl opravdu k smíchu. To jsem totálně nemohl, jak se ten pseudoslovák po ní válel.:))) P.p.s. ale ta tzv. milenka aka tzv.kamarádská výpomoc od Kratiny, je fakt moc sympatická. To zase ne, že ne. Nevadilo by mi, pokud by to jí s Tomíkem, vyšlo. Aspoň někomu. ()