Lída zařídí, aby Týna s Jankem dostali výstrahu z úřadu, že musí zabezpečit ozdravovnu. Róza se bojí, že profesor prozradí Nedělkovi, čím se živila. Chce se mu přiznat, ale nakonec mu řekne, že pracovala v klubu. Vilda ustojí setkání se Sylvou, už o ni nemá zájem. (TV Prima)

rakovnik

Stavební úřad umí vyšetřit stav, sepsat dokument a doručit jej během jednoho dne! To je sen. Oplocení asi nestačí. Řidič stěhuje v košili a saku, které se mu zrovna hodí, protože povede jednání s klientem. Firma překupníkům o třech lidech by mohla vydělat na ozdravovnu. To je přece skvělá podnikatelská příležitost. Vždyť skauti si musí pronajímat les a chodit na stranu do lesa souseda. Vilda o Sylvu stojí. Róza mu to neřekla. Janek ještě nevolal. Policajt nápadník chodí v botách i do postele. Příští díl slibuje velké drama. ()

AgnesDee

Až na ten příšernej product-placement, který zabral celou jednu scénu, tak to nebylo zase tak špatný. Jen už mě začíná štvát ta Lídina manipulace a to, že s ní nikdo nic nedělá. ()

Xardaxis

No panejo, která svobodná žena by si nepřála, aby se objevila její první láska z mládí a okamžitě začali tam, kde tehdy skončili, aniž by o sobě během těch 25 let mezi tím cokoli věděli? Ale hlavně nezapomeňte mít v telefonu aplikaci Innosvět, abyste mohli sledovat váš přeplatek, nechcete být přece větší vidlák než místní štamgasti. ()