Janek se spojí s Konvičkovou a společně rozjedou projekt „Zdravé svačiny“. Linhart sežene Denise slavnou fotografku Mariku Schröder, aby ji nafotila. Denisa se chce nafotit na statku, aby se Jankovi pomstila. Vymstí se jí to ale, protože Marika Schröder si všimne Týny a nafotí ji. Za Rózou přijede její první láska, Milan Nedělka. Róza ho nejdřív nechce, ale pak se nechá pozvat na rande. Profesor je smutný. (TV Prima)

AgnesDee

Nevím, jestli je to změnou scenáristy či režiséra, nebo obojího, ale tahle epizoda popravdě nebyla vůbec špatná. Postavy nejednaly nijak otravně ani nedošlo k žádnému šílenému konfliktu, který jsem čekala. ()

rakovnik

Čekal jsem, jak dopadne čištění kapličky, a místo toho jsem se dozvěděl, že Popelce to s kozami sluší víc, než Pražandě. To by byl fór, kdyby odjela fotit a Janek by se stal konečně pánem statku. Ani prófa zatím nevykecal to veliké tajemství. Tak snad příště. Protože přece nebude jeho nová vyvolená šťastná. Jinak s Pražákem nikdo ze vsi neobchoduje, ale s Konvicí ano, takže je vše v pořádku a jablka se mohou sušit. Však holky ze vsi udělají za pěťo cokoli. Nové postavy, nová spojenectví. Džon pořád maká, na jachtu nemá čas a Pupik dnes nebyl. ()