Janeka vyhodia z firmy a musí začať znova od nuly. Snaží sa kontaktovať klientov, ale Roman ho predbehol, takže s Jankom sa nechce nikto baviť. Janek odchádza späť na statok do Slunečnej. Týna je obozretná a podozrievavá, pretože ju veľmi zranilo, keď jej Janek klamal. Okolnosti z nich ale urobia spojencov. Týna totiž musí riešiť veľké problémy, ktoré jej robia Sylva so Štěpánom. Jankovi niekto zapáli auto a Týna si myslí, že to bol Štěpán. V skutočnosti to bol zákerný bratranec Roman, ale Týna s Jankom o tom nevedia. (TV JOJ)

AgnesDee

Po minulé epizodě byla tahle tak trochu vykoupení. I když já být na Vildově místě, tak už chystám pomstu na Sylvu, a být na Týniným místě, už řeknu Sylvě, že není moje sestra. Protože mi opravdu pořád uniká její motivace zničit život vlastní sestře. ()

rakovnik

Zatím jeden z nejnudnějších dílů. Chyběl mi především humor, protože drama autorům nejde. Jinak dnes se opět ukázalo, že pražská firma spekulantů zcela běžně uplácí, včetně pana "čistého". (Bývalý) Spolupracovník zase koná partyzánské trestné činy. Jsem jen zvědav, kdy dojde k dalšímu vyhazovu a co kriminálka udělá s Džonem a pupikem. ()

Bedy

Po tomhle díle jsem v přesvědčení, že se z toho stává nekonečný seriál o ničem (viz. Ordinace v růžové zahradě). Ze začátku to vypadalo nadějně, ale už je to nudný a motá se to. Kdyby to ukončili okolo 26 dílu byl by z toho super seriál. Takže tento seriál sám ukončím v čas. :-D ()

• Ve chvíli, kdy Týna (Eva Burešová) nařkne Štěpána (Jan Plouhar) a Sylvu (Barbora Jánová) z toho, že auto zapálili, tak musela Eva Burešová hodně, ale hodně křičet. Celá scéna se natáčela bez portů, protože by oheň a praskání hodně rušili. (ClaireWhite)
  • V celém autě jsou rozvedené plynové trubky, kterými se reguluje požár. (ClaireWhite)
  • Ohnivé natáčení probíhalo za přísných bezpečnostních podmínek. Na place nechyběli hasiči z Brandýsa nad Labem a filmoví pyrotechnici, kteří měli vše na starost. Celé natáčení, včetně příprav, až po závěrečnou klapku, trvalo kolem deseti hodin. (ClaireWhite)