V karavanu po Slovensku

Česko, 2020, 2 h 36 min (Minutáž: 26 min)

Dalibor Gondík s „domkem na kolech“ vyráží objevovat krásy země našich sousedů. Šestidílný cyklus přináší praktický návod, jak trávit dovolenou v obytném voze, na co se připravit, čemu se vyvarovat, co zařídit. A především objevuje nová místa a města, atrakce nebo kempy vhodné pro karavanisty. (Česká televize)

Recenzie používateľa Marze k tomuto seriálu (6)

Epizoda 1 (2020) (E01)

Konečně nějaký rybář, který chytí rybu a nekorektně ji také sní. Jesetera bych v Dunaji nečekal. V krásném Považském Inovci jsem byl na výletě po turistických značkách, Češi ho prakticky neznají. Ten hrad Tematín jsem neznal, Čachtice vypadají monumetálně s výhledy..Loni jsem byl na workcampu na krásném hradě Uhrovec. Mě na Slovensku lákají hlavně hudební festivaly, čehož se asi v seriálu nedočkám a budu tedy potkávat jiný typ lidí. Že v kempech spí jenom socky není pravda. .Část překrásných Strážovských vrchů jsem si prošel - doporučuji. ()

Epizoda 2 (2020) (E02)

Vlkolínec a Liptovský Ján jsou známé. Malá a Velká Fatra je pro nás Čechy klasika v létě v zimě. Na Liptovské Maře jsem byl na hudebním festivalu. Ten Gondíkův karavan vypadá útulně. ()

Epizoda 3 (2020) (E03)

Překrásné. Ve Vlkolínci jsem byl. ()

Epizoda 4 (2020) (E04)

Tatry se mi nelíbí, ale Levoča moc. Škoda že to Dalibor nezahnul do krásných zelených Levočských vrchů. ()

Epizoda 5 (2020) (E05)

Krásný kraj, příjemná exkurze do opálového dolu, muzea Andyho Warhola. Také bych si zalezl. ()

Epizoda 6 (2020) (E06)

Nádherný kraj.Na Kremenci Trojmezí jsem byl na botanické exkurzi předloni. Gondík je příjemný průvodce. ()