Jak jsem se stal superhrdinou

• Francúzsko Comment je suis devenu super-héros (viac)

Ve světě, kde vedle sebe žijí lidé a superhrdinové, se samotářský polda a mazaná vyšetřovatelka snaží překazit temné spiknutí a zachránit hrdinům jejich schopnosti. (Netflix)

blazma

Tak trochu jsem rád, že díky Netflixu můžu koukat na filmové kousky vytvořené i jinde než v USA. Občas se totiž objeví filmy, které nejsou vůbec špatný. Tento film nic méně kombinuje až moc žánrů a snaží se každému žánru dát dost prostoru což z toho nakonec dělá občas neuvěřitelnou nekoukatelnou fašírku. Jakože není to špatný, není to nejlepší. Nebude to vaše první, ani druhá volba toho na co se kouknout... ale někdy až nebudete vědět coby, tak neuděláte výraznou chybu. ()

JenomDominik

Nápad určitě super, no provedení už tolik ne. Herecké výkony Vás z křesla určitě nevytrhnou, scénář je při nejlepším průměrný a k tomu vám film předkládá odpovědi dřív, než si stihnete pokládat otázky. Napětí nulové. Přesto ale film nenudí a z nabídky Netflixu (filmy) bych to považoval za jeden z těch lepších. ()

Kushina

Pořád všude samí superhrdinové. Už to téma začíná být dost nudné a o to těžší je v tomhle tématu zaujmout. Samotný film nebyl špatný, ale když už si dáte do názvu "superhero" tak musíte počítat s tím, že to lidi budou s těmi to filmy srovnávat a srovnávačka prostě dopadlo jako "low superhero movie" Not bad not good. 50% ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. Podprůměrný film, který byl naprosto chaotický a nevyužil svůj potenciál. ()

Karbos

Nutno říci, že jsem předem od Francouzské verze komixovky nic nečekal, takže jsem nebyl až tak zklamán. Ovšem, pravdou je, že tohle pole bych asi nechal Američanům, byl by to možná slušný počin v případě, že by to natočili Češi, za český nuzný peníz ale od Francouzů je to málo. Má to sice světlejší chvilky ale je jich pomálu, narozdíl od chvil, kdy se budete nudit a přetáčet úplně zbytečné, utahané scény o ničem, kterých tu je naopak dost. Klidně bych to sestříhal o půl hodiny aby to udrželo nějaké tempo. ()

hronikpetr

Rozhodně to mělo větší potenciál, než v jakém nám to předvedli. Postavy jsou nezajímavé, dialogy stojí za prd, ale vizuál je příjemný. Za mě max. 60% ()

Sopholojong

Francuzsky Project Power - lepsia verzia. Solidny pilot k neexistujucemu serialu o akejsi fosforeskujucej "pare", po ktorej vdychnuti jeden hadze ohnove blesky, druhy zase vystreluje lasery z oci. A medzitym unudeni herci, za hrst vizualne zaujimavych scen - splostujuci sa van, gulky v tele, lietajuca pistol - a hlavne nechcene "tlachani" o superhrdinskych existenciach  a potrebe byt clovekom. 6/10 ()