Vyšetrovanie mimoriadne brutálnej bankovej lúpeže spôsobí agentom FBI Motgomerymu (Christopher Meloni) a Wellsovi (Adrian Grenier) nielen pár nových vrások na čele, ale i poriadny hlavybôľ... Pri pozornejšom pohľade z akéhokoľvek uhla skrátka akosi vôbec nedáva zmysel, prečo páchatelia ulúpené peniaze – nejde totiž o fazuľky, ale o 3 milióny dolárov – obratom darovali charitatívnej organizácii a nenechali si z nich ani cent! Navyše všetky stopy a dôkazy až príliš okato smerujú k majiteľovi vylúpenej banky Hubertovi (Bruce Willis) a viacerým jeho vplyvným klientom... No keď sa FBI do prípadu poriadne oprie a vzápätí dôjde k ďalšej šialenej lúpeži, už niet pochýb o tom, že ide o oveľa väčšie a desivejšie sprisahanie, ako si ktokoľvek na správnej strane zákona pôvodne vôbec dokázal predstaviť! (TV Markíza)

danny79

Mizerny. Vubec jsem nevedel, co od filmu cekat a uvodni scena s prepadenim banky mi davala tusit, ze by mohlo jit o zajimavou akcni podivanou, protoze prepadeni bylo technicky velmi slusne provedene, melo to tempo, atmosferu, brutalitu i profesionalitu. Bohuzel od teto chvile se film zacina motat v kruhu a nevi jak z toho ven. Napad neni spatny, ale scenar je spatne napsany, soustredi podobne velky prostor vice liniim, takze dej vubec nejde ku predu a do tho Willis, ktery je jako vzdy priserne slaby. ()

Denzen

Narozdiel od takej Sabotáže, ktorú som videl prednedávnom je toto celkom slušný kúsok, ktorý poteší fajnovými momentmi a prestrelkami. Aj tá vyšetrovacia časť je tu oveľa lepšia, než som čakal. Čistá spokojnosť. 60% ()

Kaucukovnik

Film jsem shlédl kvůli Melonimu, takže mi neveliká role Bruce Willise spíš udělala radost. Ospalý Willis je jen takový bonus, a jako vlivný bankéř je i v polospánku dobrý. Akce není moc a je tak trochu rozpačitá, ale postavy to utáhnou. Děj a konání postav působí uvěřitelně, a narozdíl od většiny podobných filmů jsou tu útočníci opravdu dobře připraveni a přepadení není válka podle Hurvínka. Potěšilo mě, že do sebe příběhy všech postav nakonec zázračně nezapadly, ale prostě jim jen dávaly větší hlobku. Té bylo místy zbytečně moc na úkor hlavní zápletky, ale celkové vyznění za to možná i stojí. Vidím tu potenciál na opravdovou pecku, promarněný nízkými ambicemi. Možná právě díky nim ale vzniklo skvělé béčko a ne kostrbatý blockbuster. ()

gggggg

Bohužiaľ som pri výbere filmu išiel naslepo a kruto som na to doplatil. Meno Bruce Willisa  je použité hlavne ako marketingový ťah. A veľmi podarený, keďže aj tvorcovia tušili, že film bude stáť za prd. Je to len vedľajšia postava a dej sa točí okolo iných postáv. Bol tam veľký neprehľad o tom, čo sa deje a k čomu vyšetrovatelia dospeli. Dopozerať film bolo celkom ťažké, ale dokázal som to. ()

Dodge-I

...tak jsem byl zvedavy, co do iDnes nabizi - no snad je to z dotace... A ted k filmu - dekuji za zajimavou lokaci - Cincinnati je ta jedna hvezdicka, jinak smutne a zmatene... ()

modano222

Podľa mňa to až také zle nie je. Ak čakáte Bruca Willisa v akcii a točenie deja okolo jeho osoby, tak na to zabudnite. Ak čakáte veľa akcie a streľby vo filme, tak na to tiež zabudnite. Vyšetrovací film z prostredia FBI má niečo do seba. Ja neočakávam v dnešnej dobe veľa veľa streľby, naháňačiek, zabíjania a pod. Uvítam vždy aj trochu konverzácie a nejakého normálneho deja, ktorý má svoje tempo a toto tento film ponúka. Najviac ma zaujala hlavná postava Montgomeryho a jeho priamočiara komunikácia s každou osobou, ktorá mu vošla do cesty. Aj keď to nie je prevratný snímok, za pozretie to určite stojí. Dávam 4 hviezdičky. Jednu hviezdičku som ubral za príliš jednoduché a pádne ukončenie filmu. Každopádne fajnšmekrom vyšetrovacích filmov s prvkami akčnosti odporúčam pozrieť. ()