Nepříliš úspěšný muzikant z L.A. se během desetidenní vánoční návštěvy ve Filadelfii snaží zalíbit nevrlému otci a svérázným, dost semknutým sourozencům svojí přítelkyně. (Netflix)

M.i.k.e

pohodová vánoční jednohubka,která sice na začátku působí trošku nuceně,ale potom se vše ustálí a i když nenabídne na poli sitcomu nic nového,rozhodně neurazí....60% ()

Patw

On je to příjemný seriál, ale je to plné klišé takže seriál nepřináší nic nového, vše se dá předvídat. Na rychlé shlédnutí takhle během Vánoc určitě fajn, ale nemyslím si, že by měl seriál hodnotu opakovatelného sledování. Outlaws byli to nejlepší na seriálu. ()

Cortesz

Hodně špatnej sitcom, jeden z nejhorších, co jsem viděl. Doufám, že to stopli. Dennis Quaid mi sice nikdy nevadil, ale mám takový dojem, že se do sitcomu moc nehodí, moc mu to nešlo, podle mě. Sice jsem to dokoukal, ale to je má povaha, když něco začnu, chci to dokončit. Ani ta vánoční atmosféra to nezachraňuje. Rozhodně nedoporučuji. ()

chrispe

Očekávala jsem od toho přece jen trochu víc, než podívanou jak z produkce Disney kids channel. Postavy děsně... ale fakt děsně! nesympatické. I když mimo Quinnovic rodinu se to dalo a Outlaws on three byli fajn. Vánoční atmosféra nikde, ale vyzdobeno bylo řádně. Co k sobě táhlo hlavní pár jsem za celých osm dílů nepochopila. Ale toho bylo víc. Fandím nápadu udělat vánoční seriál, nicméně tohle se podle mě moc nepovedlo. I když podívat se na to určitě dá a pokud vám sednou postavy, užijete si to určitě víc než já. ()