Nepříliš úspěšný muzikant z L.A. se během desetidenní vánoční návštěvy ve Filadelfii snaží zalíbit nevrlému otci a svérázným, dost semknutým sourozencům svojí přítelkyně. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (9)

Šťastné a veselé a tak podobně (2019)

Očekávala jsem od toho přece jen trochu víc, než podívanou jak z produkce Disney kids channel. Postavy děsně... ale fakt děsně! nesympatické. I když mimo Quinnovic rodinu se to dalo a Outlaws on three byli fajn. Vánoční atmosféra nikde, ale vyzdobeno bylo řádně. Co k sobě táhlo hlavní pár jsem za celých osm dílů nepochopila. Ale toho bylo víc. Fandím nápadu udělat vánoční seriál, nicméně tohle se podle mě moc nepovedlo. I když podívat se na to určitě dá a pokud vám sednou postavy, užijete si to určitě víc než já. ()

Vítej, Matte (2019) (E01)

První díl přináší řadu opravdu nesympatických postav. Fakt by se někdo chtěl přiženit do Quinnovic rodiny? Já teda ne. Vyženění jsou asi nejsympatičtější (Joy a Todd). No... má to osm dílů, uvidíme, zda to dám. ()

Harmonie (2019) (E02)

Koledy. Druhý díl už má "jakýs takýs" děj a hned je to zábavnější. Postavy stále nesympatické. Ale jsem si už celkem jistá, že to dokoukám. ()

Překážky (2019) (E03)

Stromek a fotbal. Naděje z druhého dílu se pomalu rozplývá. Druhý díl mi přišel lepší než tento. Vtipy nejsou moc vtipné a vůbec celý mi to přijde jako pro děcka od Disneyho. Postavy stále smutně nesympatické. ()

Noc před čtvrtou nocí svátku chanuka (2019) (E05)

Mše. Musím se přiznat, že "debata" ohledně náboženství a o tom, jak vychovávat mezi Toddem a Donem mi pěkně hnula žlučí. Agresivní Don mi vtipný vůbec nepřipadal. A tím, jakej je Todd slušňák si získal ještě víc mých sympatií. :D A ty brďo... co vidí Matt na Emmy? To mi prostě zůstává záhadou. ()

Vánoce na ex (2019) (E06)

Štědrý den. Všechny Quinnovic holky jsou divný. ()

Vánoce bez sebe (2019) (E07)

Postavy stále zoufale nesympatické. A když se do dialogů začne míchat náboženství, baví mě to ještě míň. ()

Nový rok na spadnutí (2019) (E08)

Silvestr. Já vím, že se nakonec nedalo čekat nic jiného. Nicméně. Bylo to děsivě přepozitivní? Ano. Přála jsem postavám šťastný konec? Ne. Jsem kvůli tomu špatný člověk? Hmm... myslím si, že ne. ()