Mysleli jste si, že masovému vrahovi Michaelovi Myersovi v poslední části série nazvané Halloween H20 sťali hlavu a tím ho definitivně zneškodnili? Omyl. V novém pokračování úspěšné horrorové série dali tvůrci legendárnímu vrahovi novou příležitost vraždit nevinné. Znovu v Haddonfieldu, Freddie Harris a jeho přítelkyně Nora, zakladatelé webové stránky www.nebezepecnazabava.com, vyberou šest studentů, aby se zúčastnili obzvláště nebezpečné hry. Účastníci mají podle plánu strávit halloweenskou noc v rodném domě masového vraha Myerse a k tomu v přímém přenosu na internetu. Zatímco většina účastníků považuje tuto hru za zábavu a rychlý zdroj slávy a peněz, Sára se přidává pouze neochotně kvůli svým kamarádům Jenovi a Rudy. Stmívá se a mrtvoly se začnou hromadit. Nakonec je právě na Sáře a jejím virtuálním společníkovi, aby vraha jednou provždy zničili. (oficiálny text distribútora)

Madax

Proč muselo po velmi dobrém H20 přijít zrovna něco takovéhoto? Akorát ten začátek, v němž Michael konečně úspěšně zlikviduje svoji sestru, je opravdu dobře natočen, ale ten zbytek, to je chaotická slátanina postrádající smysl. A to má tento film celkem atraktivní námět. Nebyl však dobře zpracován... ()

st4nford

Docela jsem se pobavil. Film mi nepřišel špatný. V mnoha ohledech byl dost odlišný o proti ostatním dílům, ale byl celkem zbytečný. H20 měl výborný konec a tak bych to nechal. Tohle "zmrtvýchvstání" je celkem zbytečné. Nevím, proč Rosenthal, který režíroval i výtečný druhý díl, se do toho vůbec pouštěl. Nechci říct "zkažení celé série" ale pro mě bylo uspokojivé zakončení série H20 - předešlý díl. Tenhle díl není prostě přínosem a konec je nic moc. ()

Bounder odpad!

Rick Rosenthal naprosto zničil všechno co Halloween vytvořil ,, jak může v klidu spát ,!! po brilantním závěru H20 kdy Mike konečně zemřel rukou Lee Curtis přišel s tak ubohým nápadem ,, že tím naprosto sráží a uráží celou sérii i svojí úžasnou dvojku ,, jakožto fanoušek série Halloween proto tento trapný pokus odmítám ,, a pro mne prostě končí příběh Mika Myerse v Halloween H20 TEČKA!!! ()

Jason13

Film, který sám sebe zabíjí poprvé po cca 15 minutách a ještě několikrát potom. To, co se stane s postavou Laurie je jak scénáristický tak i režijní průser! A když už se zdá, že by to mohlo alespoň kousek té atmosféry pobrat, tak přijde Busta Rhymes (= nejhorší "herec" celé série) se svojí příšernou mimikou a ještě horšími hláškami, aby to celé pohřbil definitivně! Nejhorší a nejzbytečnější Myersův díl.. ()

tyzmrde odpad!

HALLOWEEN CINEMATIC UNIVERSE to má těžké. Marvelovky na sebe navazují a mají propojené filmy ale HCU ne. v některých dílech má Laurie dceru, někdy má syna (H20) a pak má jinou dceru (2018). A Laurie je někdy mrtvá (H4, tento díl), a někdy je naživu (H20, 2018). a ke kvalitám tohoto filmu... i když jsem si film užil tak ten černoch s dredama se mi do toho filmu nějak nehodil.... ale podle hodnocení jsem čekal horší díl.... ()

Jason_1988

Tento film je geniální MICHAEL 9/10 VRAŽDIY BRUTÁLNÍ 10/10 HLAVNÍ POSTAVY 9/10 VEDLEJŠÍ POSTAVY 8/10 ATMOSFÉRA HOROROVÁ 10/10 HUDBA 10/10 KAMERA 10/10 TENTO FILM SI NEZASLOUŽÍ 38% ALE MINIMÁLNĚ 78% MOJE HODNOCENÍ 90% ()

david141474

Tak toto byla sračka! Hrůza to byla! Nechápu, já prostě nechápu jak tak odporný ničení značky jako je Halloween může být schváleno. Film Halloween: Zmrtvýchvstání je toho jasným důkazem. Tento film nikdy neměl spatřit světlo světa, protože větší sračka snad není, aspoň ne mezi horory. Herci velice nesympatičtí. Děj, hrůza až to bolí. Kamera hrozná, horší kameru jsem nezažil. Soundtrack taky příšernej, klasická znělka se objeví až na konci. A finále filmu je úplně příšerný, jedině poslední scéna filmu za něco stojí jinak je to hovno. V filmu je borka s motorovkou a ani trefit se neumí. Ty vole z tohohle filmu je mi tak na prd jak hovno jako je Osmý Halloween mohl vůbec vzniknout. 2/10 neuvěřitelná sračka, horší jak 3. díl! ()

Lilith03

Chtěla jsem si pustit něco z této série, pochopitelně jsem už nějaké filmy viděla, ale už nevím které to byli. Těmi nejstaršími jsem začínat nechtěla, po texaském masakru a dalších zjišťuji, že mě baví ty novější horrory. Bohužel jsem asi nesáhla po tom nejlepším... Říkala jsem si jupii, je tady Tyra, to bude fajn. No byla tady dobrým zpestřením, ale film jako takový za moc nestojí. Snad budou další filmy lepší. ()

Pan.Antonin

Minerův Halloween H20 se dost povedl a tak tvůrci znovu otevřeli jinak uzavřený konec filmu a natočili další pokračování. Vrátila se Jamie Lee Curtis a hlavně režisér výborného druhého dílu Rick Rosenthal a i anotace vypadala celkem zajímavě. Co by se na tom tak mohlo pokazit? Jenže Curtis se tam objeví pouze na chvíli a Rosenthal od Halloweenu 2 natočil z hororových filmů pouze pokračování Ptáků, které mělo tak strašnou kvalitu, že se pod něj podepsal jako Alan Smithee. A pokazilo se toho dost i tady. Tvůrci se asi snažili využít počáteční popularitu Found Footage hororů a do filmu zakomponovali záběry z různých ručních a skrytých kamer, takže kvalita některých záběrů byla přímo příšerná. Film byl daleko nudnější než předchozí díly, napětí a atmosféra o dost slabší a za zmínku stojí snad jenom úvod snímku. Celkem zklamání a za mne slabší dvě hvězdy. ()

MS Yogota odpad!

Nekdy mam dojem jako bych se dival na jiny film nez vetsina :) nerozumim, ze tomu muze nekdo dat vubec nejake hvezdicky, ale beru, ze kazdy ma svuj nazor...muj je ten, ze tohle je naprosty odpad, ve kterem neni zajimaveho vubec nic...proste uplny nesmysl hybajici se rychlosti 24 policek za vterinu :) ()

Eddy178

Snaha pokracovat v serii Haloweenov sa velmi nepodarila. Aj napriek niekolkonasobnym zabitiam sa Mychael Mayers vybera zabit svoju sestru co sa mu v H2O nepodarilo a skoncilo to naopak co dalo filmu taky nadych a teraz toto? A potom ten koniec ked ho to "skope" a uhori a aj tak sa prebere ? No ja neviem. ()

uprchlice

O trochu horší pokračování. Příběh je sice dobrej i vraždy, ale nějak to nenavazuje na ten předchozí díl. Kde je syn Laurie? Proč jí nenavštívil v blázinci? A jak se tam najednou ocitla? ()

Helled

Skvělý díl Rick Rosenthal si sjednal v halloweenu respekt umí asi pořádně točit halloweeny a že mu to sakra jde krvavost je v pohodě atmosféra sice né tak jako v prvním a druhém dílu ale dobré mé hodnocení 72 % ()

Jansuper

Musím uznat že je to opravdu velmi podceňovaný film, nechápu proč má jen 38 %. Já musím uznat že sem příjemně překvapen a do teď mi padá čelist, skutečně opravdu velmi zábavná podívaná, každej halloween je nejlepší něčím jiným, nějaký příběhem a dějem, nějaký atmosférou, nějaký počtem zabití, nějaký je dobrý solidním gorem a nějaký lekačkama, a na tomto halloweenu je nejlepší zábavnost, skutečně upřímně snad nejzábavnější halloween, sice je pravda že Laurie na začátku byla totální bezmozek, sice je pravda že z kamery sem byl občas zmatený a mychael v té masce spíše než děsivě jako v jiných halloweenech, tak tady v té masce působí spíše trošku legračně a nepopírám že ty lekačky sou už tak klišovité, že sem skoro každou čekal a moc sem se už ani nelekal,  ale jako jinak fakt pecka, atmosféra solidní, zábavnost na hodně vysoké úrovni, šmrnc to mělo fakt hodně dobrej, postavy sou simpatické a herci hráli fakt dobře, hudba je výborná, a zabití sou udělaná fakt jako mega dobře a vypadají skutečně a taky byly dělané s trochou fantazie a na killy už nepoužívali nějaké omleté nápady, samotnej Mychael až na jeho masku je jako fakt výbornej tajemnej a nepředvídatelnej, a to finále no teda to bylo fakt něco epického a senzačního, celkově závěrečný souboj s Mychaelem a našemi posledníma dvěma hrdiny byl fakt epickej a fakt hodně dobře udělanej, a nakonci pěkný zvrat a fakt solidní lekačka, a i ten děj a příběh je dobrej, mě se ten nápad líbil s tou reality show kde naši hrdinové zkoumali Mychaeluv rodný dům, nevědomky o tom že je tam mychael, a někde z povzdalí je sleduje a chce zabít, to bylo tajemný a celkově napínavé. Nevěděli ste kde se Mychael objeví a zabije dalšího z našich hrdinů a líbí se mi i příběhově scéna kdy Mychael chytře nachytá a zabije Laurie, emoce a napětí z té scény kdy Mychale, Laurie bezlítostně zabije a Laurie mu dá polibek a řekne že se uvidí v pekle, celej ten nápad s tou scénou byl výbornej ()

scr3am

Popravdě se mi úvod velmi líbil. S vysvětlením proč Michael Myers pořád žije jsem se spokojil, vlastně mi to příjde jako jediné možné vysvětlení, pořád lepší než z Michaela udělat nesmrtelné monstrum (to on sice je, ale není to pořád tak okaté:-) ). Bohužel mě zklamalo, že hned po úvodních titulcích takhle ze světa odpravili hlavní hvězdu série Jamie Lee Curtis, nechápu tedy potom smysl pokračování... Vždyť nás v předešlých dílech utvrzovali v tom, že Michael Myers jde po své sestře, tudíž by buď ona měla zabít jeho (definitivně) nebo on jí, ale proboha až někde u konce a nebo by se mohli oba zlikvidovat navzájem (což by bylo asi nejlepší). Jak už jsem říkal, úvodní scéna v psychiatrické léčebně nemá chybu (až na tu Jamie), zbytek je tak nějak bez atmosféry, vraždy jsou poměrně dobře zpracované, ovšem celkový dojem kazí výběr herců v čele s "hercem" Bustou Rhymesem, ten mi příjde naprosto mizerný!!! Jediný, kdo mi přijde fajn je Deckard, který ovšem nemá s Michaelem Myerse co dočinění - bohužel. Nesmím zapomenout na konec, ten je naprosto příšernej, ještě do doby, kdy Bianca Kajlich běhá v podzemním bludišti se to dá snézt, ale pak už je to jeden velkej SHIT a konec v márnici to korunuje. Hvězdičku si zaslouží moderní zpracování Carpenterova Halloween Theme, ta byla v úvodu výborná, zbytek ani ťuk:-( Jsem zvědavej na Roba Zombieho jak si porádí s 9 dílem, který má být remakem dílu prvního - upřímně myslím, že to bude další průser, protože atmosféru Předvečeru svátku všech svatých nikdo už nezkopíruje, no nechme se překvapit. Jedinou útěchou pro mě osobně je to, že Rob Zombie splodil dva filmy přesvědčující o jeho kvalitách (Dům tisíce mrtvol, Vyvrženci pekla) tak snad nic není ještě ztraceno.... ()

Freddy zas a znova?

Freddy zas a znova?

04.04.2006

Ani šest pokračování kultovního hororu Wesa Cravena Noční můra v Elm Street a tři roky starý crossover Freddy proti Jasonovi zřejmě nestačily zabijákovi z městečka Springwood. Podle slov Roberta… (viac)