Claire nastavuje pravidlá, ktoré musí Eric dodržiavať, keďže ich vzťah naberá rýchly spád. (Disney+)

castor

Viditelné rozdíly mezi studiem na střední nebo vysoké škole u nás a ve Spojených státech jsou v osobnějším či rovnocennějším vztahu s učiteli. U nás jsou podmíněné autoritou profesora, za oceánem kladou důraz spíše na otevřenost a vstřícnost vůči studentům. Ovšem pokud se určitá hranice překročí, absolutně neexistuje „pochopení“ okolí. Po absolventském večírku už nebude nic jako dřív. Fotka v prádle, cucflek na krku. Testy na vysokou školu se blíží, Eric a Claire by měli přidat víc doučovacích hodin. S „jasnými“ pravidly. Otázkou je, kdo je bude víc porušovat. Tenhle projekt sází na herecké výkony, na důsledky zakázaného vztahu a na pitvání se v krocích ústředních postav. ()

fabecc1222

Atmosféra je díl od dílu stále lepší, a vzájemný milenecký vztah obou představitelů se dále prohlubuje. Překvapivě je to učitelka, která není schopná dodržovat různá pravidla, a věčně touží po sexu s mladým studentem. Mara je tu vážně sexy, a takové fotky bych si od ní taky nechal posílat :) :) Do příštích dílů mám trochu obavu z příliš snadně odhadnutelného děje. Pořád očekávám neplánované těhotenství, a řekl bych, že je otázka tak dvou dílů, než ten kámoš z univerzity narazí na učitelku, řekne to ostatním, a ti tak začnou tušit, kdo je ona záhadná přítelkyně. ()

RichB972

Vztah se díky oboustranné neopatrnosti začíná trochu vymykat kontrole. Doporučuji též změnit konstrukt - téměř v každé scéně jsou oba nějakým způsobem spojeni (ať už přímo, pohledem nebo online). V příštím díle by to už mohlo být rušivé. 75%   Disney+, 4k HDR, původní znění s titulky ()