Predávkovanie

Réžia:

Scenár:

Kamera:

Jakub Bondor

O zvedavej a hladnej muche, ktorá jedného dňa vletí do bytu. O tom , čo všetko sa môže stať, keď si neprečítate vignetku na fľaštičke jedla, ktoré pojedáte. Pôsobivá féria s využitím rôznych programov a postupov animácie, dominantnou je však klasická kreslená animácia. Film, ako sám autor uvádza, v ktorom sa ťažko určuje čo je prvotným hýbateľom: či hudba (mimochodom celú ju skomponoval sám autor) alebo samotný dej filmu alebo dejová línia filmu. (Festival študentských filmov Áčko)

honajz2

Animace je v pohodě, začne to celkem slušně, ale hudbu to má jak z nějakých online her na internetu a celkově to mohlo být zajímavější. 2* ()

agamazx

Velmi unikatne a krasne naanimovane. Takisto kvalitne hudobne spravovanie, prvy krat zaznela Kubova skladba v jeho filme. Az na par technickych nedokonalosti sa jedna o delikatny pocin s dusou a iskrou. Obrovsky potencial, ktory je trosku popredu, co je nevyhoda pre ludi, ktori nie su otvoreni novym veciam. Spicy dream sa mi sice pacil o kusok viac, ale Overdose je close second. Talentovany umelec a uzasny clovek. ()

honajz

Přehlídka použitých programů to možná je, ale děj to nemá, zábavné je to jen nápisem na flašce, jinak je to takové o ničem a bez zajímavější pointy. A ta hudba mi k tomu taky moc neseděla. ()