Dobrosrdečný, ale trochu bázlivý Hubie není v Salemu moc oblíbený. Když se ale na Halloweena začnou dít strašidelné věci, rozhodne se ve svém městečku zjednat pořádek. (Netflix)

helloween93

Mám rád halloweenské komedie a tahle Sandlerovka byla odzačátku must see. Nenechal jsem se odradit zdejším hodnocením a film jsem si užil. Sandler je hrozně cringy, ještě víc než bývají v komediích Carell nebo Ferrell. Super atmosféra Halloweenu, dobrý gagy a casting - kámoši Sandlera. Nejlepší byly trička Sandlerovy mámy - Canyoning makes me wet apod. První letošní halloweenský film. 3* ()

Olík

Takové něco mezi geniálním Sandlerem (například 50x a stále poprvé) a Sandlerem odpadním (například Jack a Jill). Samotný příběh i některé z gagů relativně fungují. Tvůrci si hodně daly záležet na vizuální stránce a vedlejších postavách – oceňuji. Pak ale tady jsou i typické nešvary, jako samotný charakter hlavního hrdiny nebo laciné či dětské fórky. Jak jsem již říkal: ani tak, ani tak. Jestli se jednou bude vzpomínat na Sandlera, jako na jednoho z předních komiků své generace, tak bezesporu budou zmiňovány jiné snímky. Kooperace Netlix / Sandler zatím jede na plný plyn, každopádně zatím z ní, víc než divák, těží její aktéři. ()

RoneXxXD

Sandler jde fakt s kvalitou za poslední roky nehorázně dolů. Jasně, vesměs všechny jeho komedie byly praštěné, ale tím byly právě někdy i vtipné. Bohužel, tady není žádný vtip. Je to rozhodně lepší než Jill (nebo jak se ta totální zrůdnost jmenovala), ale prostě je to už fakt zlý. Ať si dá Sandler buďto s komedií důchod a vrhne se na dramata (docela mu to jde), nebo ať prostě zkusí postavit scénář s jinými lidmi. Ať si Sandler prostě nekazí dobrou reputaci dokud ji ještě má... Anyway, film působí jako pokračování něčeho, co neexistuje. 50% ()

pumpkinqueen

Souhlasím s tvrzením, že Sandlerovi už ty role v komediích během posledních pár let trochu pokulhávají a že to nejlepší má nejspíš za sebou, ale mně se jako Hubie jistým (zvráceným?) způsobem líbil. Pokud k tomuhle filmu přistupujeme tak, jak bychom měli - tedy jako k oddechové a trochu stupidní halloweenské komedii - pak jistě dostaneme to, co očekáváme. Některé vtipy na mě nebyly, některé byly trochu trapné, ale jiným jsem se upřímně od srdce zasmála. Bylo to hloupé, naivní a naprosto nereálné, ale ono to asi přesně takové být mělo, a proto jsem byla víceméně spokojená a dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Jedním slovem - dostačující. A plusem byla vážně příjemná atmosferická vizuální stránka. Pravdou ale je, že bez ní by to asi nestačilo. ()

HenryIvan

Síce kokotina, ale Adam je kráľ cringu, čiže si ide ako vždy svoje. No ale menej týchto blbostiek a viac serióznych vecí by som poprosil. Viem, že to bude asi len zbožné prianie. ()

Razzor_82

Sandlerův pád marnosti a trapnosti zase o level níže. Prostředí Halloweenu je fajn ale ten příběh kolem dokola je fiasko! Scénky s jeho termoskou připomínají spíše dítě které má Downův syndrom. Nenašel jsem na tom skoro kousek vtipu nebo čemu bych se měl smát. Celý film je tak za blbečka. 4/10 ()

Katcat

Hele, já chápu oddechový béčka, taky je mám ráda třeba po náročném dni, kdy nechci nad ničím přemýšlet. Ale tohle bylo víc trapný než oddechový. Bohužel. ()

geek.ondra

Tak tohle jsem Adamovi sežral i s navijákem. Hromada pěkných odkazů a fajnových gagů a kupodivu i pěkný vizuál. Sandler a James opět pobavily a i přes všechny faily je to pohodová komedie. 6/10 ()

kukkik odpad!

Výborně Netflixe, další "úspěch" ve formě dalšího v nekonečné řadě "meh.." podprůměrných vysokorozpočtových filmů. Ale na tuhle kartu se nedá hrát donekonečna. Totální ztráta času, v půlce filmu můžete jít na záchod a po návratu si nevzpomenete, a ani vás to nebude mrzet, o čem dosud "děj" byl. Skutečnost, že někdo takové filmy produkuje si vysvětluju už snad jen jako daňový únik či praní peněz gigantických rozměrů. odpad! ()

Maximilianus

Až na ten nehororový koniec a veľmi (mierne povedané) hlúpu a o ničom postavu Adama Sandlera, ako aj nevyužitý potenciál väčšiny známejších hercov, to bol taký lepší priemer, ktorý síce nenudil, ale ani neohúril. 5,8/10. ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)