mm13

So scenárom sa možno dalo pohrať ešte o čosi viac, ale komu by sa nad tým chcelo mudrovať, keď je všetko ostatné také dokonalé? Naplno odovzdaný, obdivuhodný výkon! ()

Flego

Svet budúcnosti. Priekupník drog si chce splniť svoj sen a potrebuje ešte malé množstvo peňazí... Perfektný upršaný vizuál, dramatický príbeh a prekvapenie, čoho boli schopní Chorváti. Tretí komentár. ()

PKD

Doufal jsem, že budu 1. no tak zase nic.:( Ale! i když zde v podstatě není příběh s hloubkou, tak tam vlastně je. A to je geniální. Vizuál jest kulervoucí (nechápu, jak to ti lidi udělali, i když vím jak, hehe) a skoro si říkám, že to překonává BR 1. Chlápek v hl. roli sice většinu času kouká tak vytřeštěně, že si říkáte, fakt jako co? Ale ve výsledku a díky uvědomění si, kolik práce to stálo a jak dlouho se na toto čekalo...výsledek budiž zapsán do análů BR frančízy, jako naprosto zásadní prvek, který (býti větší rozpočet a délka) , by mohl směle konkurovati hodně tzv. profi filmům SF od počátku 21.st. Já jsem rozhodně...unešen a nehodlám to nijak skrývati. Věděl jsem to stejně již dávno, od dob 1.traileru. Skláním se před těmi, co toto vytvořili, bez nároků na jakýkoli honorář. A když se povede (a já tomu rozhodně díky BR black out věřím) ten připravovaný tv anim. s. Black Lotus, tak tu bude zase o něco více, intelaktuálně-inteligentních, SF věcí, ze kterých by měl velký a zásadní PKD (bohužel ne já:( jen jsem mu ukradnul svůj čsfd nick....velkou radost a potěšení. Jsem si tím jist. P. s. nesmí se zapomenouti na předchůce, tj. Tears in the Rain. Pokud vás toto osloví, jděte do toho. P. s. prostě...bomba. Má to totiž vše, co dle mých představ, představuje BR universe. Ale mohlo by to býti komplexnější...jistě.;-) Chorvati přišli se 2 žůžo věcmi...Podravkou a tímto filmem. ;-) ()