Premiér

gallina odpad!

Tohle fakt zabíjí. Nic horšího už doufám nikdy v životě neuvidím!! Dodatek : Teď jsem si všimla, že to má režiséra. To už ani nedokážu okomentovat. ()

Lipna odpad!

Vydržel jsem max 5 minut (A to včetně znělky). Jestli tohle někdo mohl nazvat komedií, tak musí mít dobrého dealera. Jako marketingový tah asi dobré neb už podle ohlasů si to že zvědavosti pustí další lidi. Co mě ale zklamalo, je to, že se nenazývají osoby pravým jménem. Když už není Soukup v názvu pořadu, tak bych jej očekával jako hlavního hrdinu i včetně jména. ()

jarmilek.hyn

Myslím si, že je to na úrovni mých filmů, které jsem dělal, když jsem byl mladý. Vlastně jsem byl asi v tomto ohledu podobný Soukupovi. Oba jsme si své herecké chvilky užívali, ale ostatním se nelíbily. Soukup už je skutečně jako malé dítě, nejspíše viděl nové Toy Story a hledá své ztracené dětství. Za tuto naivní myšlenku dávám *. ()

patient333 odpad!

Bratia Češi, držím s vami pri tejto televíznej tragédií akej sme boli svedkami. Obeťami sme my všetci a bolesť bude pretrvávať ešte dlho po zhliadnutí. ()

RazielCZ

Tak nějak nevím, co je větší žumpa. Zda seriál, anebo diskuzní prostor na ČSFD, kam se může psát až morbidně sprostě bez moderace. No co, když se to může... Čekám, kdy Soukup pokoří další metu. Tentokrát s názvem Hovno Jaromíra Soukupa. No dám mu jednu hvězdičku, ať to tady vyniká, neboť jsou horší seriály. Třeba Teletubbies. Pokud by měl tady hrát Soukup, nechal bych si vycucnout radši mozek vysavačem Nunu než se na to dívat. U seriálu Premiér to vidím tak na dva další díly s těžkým sebezapřením a pak to do záhrobí už snad nějak dokopu bez něj. ()