Instinkt lovce

• Česko Bílý jaguár (viac)

Co všechno je možné na nákladní lodi plné divokých exotických zvířat a jednoho odsouzeného nájemného vraha, který se rozhodne vypustit zvířata na svobodu? Podaří se profesionálnímu lovci Frankovi zachránit členy posádky před šíleným zločincem a vyplašenými zvířaty?... Profesionální lovec exotických zvířat Frank uloví vzácného bílého jaguára a má v plánu ho z Amazonie odvézt spolu s dalšími zvířaty do států. Na lodi cestuje také odsouzený nájemný vrah Loffler, který je v kleci umístěn na stejném místě jako Frankova zvířata. Vrah je nebezpečný a nemocný, dohlíží na něj psycholožka Ellen Taylorová a několik mužů z ochranky. Loffler předstírá záchvat a podaří se mu zabít několik mužů a ozbrojený se schová. Většina posádky se zamkne na přídi a vedoucí ochranky John a několik mužů začnou pročesávat loď. Kuchař v kuchyni objeví opice, tak se Frank vydává na pomoc, ale opice mezitím muže zabijí. Loffler pustí většinu zvířat z klecí, vypustí veškerou pitnou vodu a daří se mu dobře se skrývat. Posádka je pod náporem Lofflera a zvířat a prozatím prohrává. Frank se snaží pochytat vypuštěná zvířata, zatímco Loffler přebírá řízení lodi, mění kurz a navigační systém rozbije, aby se nedal ovládat. Frank najde Lofflera, ale bílý jaguár je vyruší a on opět uteče. Živých už na lodi moc nezbývá, Loffler zamkl Franka do klece a chce po něm navigační mapy. Strojníci zastaví loď a zhasnou světla. Franka pustí jeden z posádky z klece a všichni zbylí členové se rozhodnou pro útěk z lodi... (TV Prima)

oveckaoa

To si takhle Nicolas Cage chytí kdysi v Brazílii hnusného bílého cgi jaguára a jelikož žádné letadlo není volné tak si ji naloží do tankeru. Co čert, ale nechtěl v tankeru se převáží i jakýsi nájemný vrah, který uteče a , aby toho nebylo málo pustí i tu kočku. Zbytek je klasický hon na kočku a na myš bohužel, ale ten jaguár na kterého jsem se těšil se zde moc nevyskytuje. 40 procent P.s. docela smutné sledovat kam to až Famke Janssen dotáhla z X Menů u Cageho mě to nepřekvapuje. ()

DEXTER099

Nicolas Cage točí jako o závod tyhle béčka a tak jsem čekal co na mě má připraveného aktuálně a musím říct,že Primal je sice klasické béčko s příběhem co jsme viděli už stokrát,ale je jiný v tom,že se alespoň snaží o nějaký nápad,viz Jaguar a zvířata celkově.No a myslím,že i Cage je dost uvěřitelnej a záporák v podobě Kevina Duranda si to užívá.Celkově jde o příjemný překvapení a jeden z lepších filmu S Cagem za poslední dobu.Za mě celkově 68% a tři hvězdy ()

Johnny.ARN

Musím povedať, že slovne spojenie dobrý film s cageom bol už historizmus. Inštinkt lovca ale ukázal, že stačí dobrá myšlienka, zmena prostredia a aj Cage pod vedením svojho kamaráta Powella dokáže ešte zo seba niečo vykresať a vy si pri tom nešklbete kotlety. Prostredie lode pôsobilo stiesňujúce, s nástrahami v rôznych podobách a Kliekta bol ultra protivný, arogantný hajzel, ktorý si to užíval. Fajn prestrelky, pokrivkávajúce fighty a digitálne šelmy to ale vytiahli na solídne dve. Jednu však prihodím za feeling, lebo som fakt nečakal, že sa s ním dočkám ešte dobrého filmu. 3 z 5 ()

Morholt

Je to blbé až na půdu, ale zároveň dostatečně zábavné a jako plus beru, že se film nesnaží tvářit nijak zvlášť vážně. Cage role lovce baví a je to na něm znát, podle očekávání kočka nebyla nijak zvlášť dokonalá, ale přesně tak to tady mělo být a svým způsobem sem patřila i plastikami znetvořená Famke. Škoda malého rozpočtu, protože díky tomu jaguár i ostatní zvířata by zasloužili víc prostoru, ale s tím, co měli, si tvůrci poradili jakž takž slušně. Čekal jsem úplnou břečku, takže nakonec jsem příjemně překvapen. Pohodový průměr. 50% ()

slunicko2

Dost nudné béčko navzdory prostředí a tématu. 1) Chvílemi jsem, pravda, nevěřícně kroutil hlavou, ale se zájmem hodným lepší věcí jsem film dokoukal._____ 2) Ale těch výhrad, co mám._____Spousta logických lapsů, zvláště ve druhé polovině._____Cage postrádá charisma, které jeho role vyžadovala._____Agenti FBI byli vylíčeni jako naprostí debilové. ()