Úzkostlivá Syd se snaží překonat nástrahy střední školy, trable v rodině i zamilování do svojí nejlepší kamarádky. A ještě udržet na uzdě svoje nadpřirozené schopnosti. (Netflix)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (7)

Milý deníčku... (2020) (E01)

I když mi ze začátku The End of the Fucking World moc nesedl, ke konci jsem si ho vážně oblíbil, tudíž jsem dost rád, že tvůrci přišli s obdobnou jednohubkou. Herečka z It se na roli totálního outsidera opravdu hodí a doufám, že mi nezačne v průběhu seriálu vadit. ()

Přebornice na h**no (2020) (E02)

Trochu se bojím toho, že více než prapodivné nadpřirozené síly se tady bude řešit hlavně problém ohledně “pátého kola u vozu”. Námět o teenagerech, jež se stali vyvrženci společnosti, se tu objevuje na můj vkus už moc často. ()

Party skončila (2020) (E03)

Expanze LGBT komunity do všech možných koutů současného světa mě začíná pekelně iritovat. To se za pár let budou ‘heterouši’ považovat za menšinu nebo co?! ()

Stane, stůj při mě (2020) (E04)

Už se to táhne lepším směrem. I když ty holčičí nálady mi cukají všemi nervy. ()

Další den v ráji (2020) (E05)

Prozatím nejlepší díl seriálu, třebaže pětku hodit nemůžu. Hlavní hrdinka mi pořád nedává příležitost si ji oblíbit, naštěstí jsou tu ale vedlejší postavy, které všechny hrají prim. ()

Jaký otec, taková dcera (2020) (E06)

Alespoň jsme se dozvěděli o možném původu superschopností. Jinak ale opět nebylo o co stát. ()

Nejtemnější tajemství (2020) (E07)

Nu, přestože jsem se se seriálem nějak nedokázal ztotožnit, tak mě závěrečný díl nemile potěšil a klidně by se tím až hororovým nádechem mohl v nutné druhé řadě zabývat hlouběji. Krásně tu sedí heslo “Kdo se směje naposled...”. ()