Rosalee Futchová (Kate Bosworthová), mladá žena z malého konzervatívneho vidieckeho mesta v Západnej Virgínii, pracuje ako predavačka v obchode s potravinami a je posadnutá hviezdnou slávou. A raz dostane obrovskú šancu - v súťaži vyhrá rande s hollywoodskym krásavcom Tadom Hamiltonom (Josh Duhamel). Súťaž v bulvárnom denníku vymysleli Hamiltonov agent Richard Levy (Nathan Lane) a jeho manažér s rovnakým menom Richard Levy (Sean Hayes). Ich cieľom bolo napraviť Tadovu zlú reputáciu, všatko však dopadne inak. Tad pri stretnutí s Rosalle zrazu zistí, aký je skutočný svet a život, ba dokonca sa rozhodne, že chce s jednoduchým dievčaťom žiť na vidieku v ústraní. Kým Rosalee si práve splnila svoj najväčší tajný sen, jej najlepšiemu priateľovi a kolegovi Petovi Monashovi (Topher Grace) sa rozpadol život. Pete ju totiž hlboko, beznádejne a tajne miluje. Je jasné, že Tadove plány na život s Rosalee musia byť zničené. Pracovať na tom začnú všetci traja chlapi v ohrození - nielen zamilovaný Pete, ale aj agent s manažérom slávneho herca. (TV JOJ)

Luqi

Už ten názov - "Rande s celebritou" a žánrový popis "romantická komédia" toho veľa napovedá. A je to tak. Ide len o ďalší z rady bezduchých filmov pre dospievajúce dievčatá. Ale nie že s predvídateľným koncom, ale s predvídateľným celým filmom................. ()

Judas

Tak tohle je vyloženě slabota, Kate Bosworth se pořád jen směje a tím začíná i končí její herecký výkon, ten samý problém má i Josh Duhamel. Jediné chvíle, kdy jsem se zasmál aspoň trochu, když Topher Grace něco málo předvede z příručky ,,herectví pro nejmenší". ()

hazaba

Nebylo to zas tak špatné, Kate Bosworth sympatická, stejně tak Topher Grace. Samozřejmě, tuctový příběh s dobrým koncem, nijakou zásadní zápletkou, ale na odreagování docela fajn ()

Olík

Kate Bosworth je kurňa roztomilá tvářička.....dámy zase určitě přikryjí manželův obličej polštářem při vzpomínce na Joshe Duhamela - tak to jsme si rozebraly hlavní klady následovníka Luketicovy přerůžovělé blondýnky a tím by se také dalo skončit. Jestli tohle je ta kariéra, kvůli které Topher Grace předčasně ukončil své účinkování v That '70s Show, tak to potom gratuluji. ()

MickeyStuma

Které děvče by si nepřálo aby se do ní zamiloval herecký idol. Veselý trochu moralizující příběh o tom, že někoho chtít a získat nemusí být vždy to pravé ořechové. Humorných a láskyplných situací se tu najde více než dost, takže se jedná o skvělou zábavu. Děj je krapet předvídatelný, ale u takovýchto filmů je to zcela normální fakt. Co se týče obsazení, casting byl proveden zdařile. Všechny postavy jsou v kontrastu s dějem i prostředím. Dobře se na to zkrátka dívá. Snímek o dívčím dospívání, kdy ona sama musí přijít na to co je správné a pro ni nejlepší. ()

savage3303

Skvelá komédia, kt. mi zpríjemnila večer. Myslím, že je tu tento film podcenený. Hudba bola super, hl. herečka takisto. Vtipné dialógy ale najviac mi vadilo, že boli zbytočne predlžované a tým sa stávali až trápne. 3 a 1/2. ()

kersten

Necudujem sa, ze dnesna mladez je taka sprosta, ked pozera taketo filmy. Laska tu bola az prehnana, no povedzme, ktora by dala prednost zalubenemu kamosovi z tesca pred fesnym taktiez zalubenym hercom, ktory svoju drahu vyvaza na lietadle a kupuje kvoli nej farmu a velku vilu. naozaj som sa po skonceni filmu velmi rozculila.Co nam to tu pan reziser chcel povedat? ()

SiMMaS odpad!

Větší capinu jsem asi ještě neviděla. U všech postav si člověk jen dokola říká: "Bože, do čehos to duši dal!" Ještě, že nejsou skutečné. Snad. ()

Smejki

Pubertální úsměvy a ruměné culení mě skutečně k extázi dovést nedokážou. Nenašel jsem ani vtip ani romantiku, přestože mi byly jisté napodobeniny podsouvány. ()

Colour

Sladučké, neskutočne presladené. Akoby bol urobený len z práškového, hnedého, vanilkového, škoricového a kryštálového cukru. Scenár slabý, mnoho častí trápnych ("dávaj pozor na svoju mušličku!"), herci priemerní, dej bola len riedka brečka. Toto sa môže páčiť len ľuďom, čo fičia na Rosamunde Pilcher. 1,5* ()

danielwanderer

Ako vždy, vedeli sme ako to skončí, len nás zaujímalo ako sa to bude ku koncu vyvrbovať. Vtipné tak na dvoch miestach (rozhovor na hajzloch a zaúčanie hviezdy farmárčeniu), ale vďaka zlatej Kate Bosworth to nekoniec bolo celkom sladké. ()

kenileja

Příjemná romantika, která je nenásilná, dobře se na ní dívá (Kate Bosworth, Josh Duhamel). Příběh je až absurdně nepravděpodobný a dost naivní, ale když takový není ve skutečnosti, tak alespoň že je takový ve filmu, jinak bychom si jej tak ani nepředstavili. :-) Závěr: hloupé, ale příjemně oddychové. ()

DadysGirl

Romantická komedie o obyčejné holce do které se zamiluje celebrita... To se totiž běžně stává :) A taky se běžně stává, že nakonec zjistíte, že milujete někoho úplně jiného... Ale jako pohádka na dobrou noc, proč ne... ()

Lennie

O novince se mluvit nedá, ale dívat se na to dalo. Nijak mě to nepřekvapilo, předvídatelné už od začátku, ale na sobotní odpoledne jako vyšíté :) ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (viac)