Šestičlenná rodina se přestěhuje do nového domu uprostřed velkoměsta s nadějí, že si v životě přilepší. Jejich sen se však brzy promění v noční můru, neboť v novém domě přebývá něco temného... (Eliott)

Pitryx odpad!

Stokrát obehraná písnička. Kdyby se alespoň snažili přinést nějaký nový prvek, ale ne. Tedy mimo co už zde všichni vyzradili. Maskéři prakticky bez práce, takže propadák. ()

xxmurphyxx

Ja nejako extra tieto úlety typu Insidious o starej babe v záclone nemusím, nakoľko mi to príde na jedno kopyto, ale pokiaľ to má atmosféru dám tomu šancu. Tomuto som šancu dal a nemôžem povedať, že by som ľutoval, aj keď to nie je žiadna hitparáda, atmošku to malo celkom vydarenú, čomu zrejme dosť prispel aj ten vizuál ošumelého Madridu konca 70tych rokov spolu s celkom podareným bubákom. Do teraz som myslel, že transsexuáli chodia prudiť prezlečení za vílu análku s gumeným kokotom v ruke len na gejprajd, ale po tomto kúsku viem, že minimálne v Madride už štyridsať štyri rokov do zadu jeden takýto uletenec trollil susedov v bytovke. ()

djbarrel odpad!

Španělské horory mám rád, ale poslední dobou mám pocit, že nějak ztrácí dech. Možná je to trochu podobného jako když přišel boom asijských hororů, bylo to fajn, ale už je to okoukané. A tam někde jsou podle mě i španěláci a tak se rozhodli trošku přitvrdit ... Film začal dobře, postupně ztrácel tempo a kupil jednu logickou chybu na druhou ... ale konec ten to opravdu zazdil. Ještě 15 minut před koncem jsem si myslel, že můžu dát s klidem 3 hvězdy, ale bohužel. Nevím ten nápad možná vypadal dobře v něčí hlavě, ale na plátně bohužel ne. 8% ()

kacir

62%? To čo tu hodnotia filmy 7 ročné deti 4 hviezdičkami? Trošku bububu a už sa idú posrať, ja ani neviem za čo dávam tu jednu..slabučké. ()

J.Mayen

Nebudu skrývat svoje zklamání. Španěly a jejich tvorbu mám obecně velmi rád, vždy se těším na něco nového co ve Španělsku vznike, ať už jde o horor  nebo ne. Dá se říct a snad se mnou budete i souhlasit,že Španělsko a ještě asi Britové jsou jediný v Evropě, kteří dokáží natočit velmi kvalitní horor a tím konkurovat USA nebo Japonsku. V tomhle případě šlo ale o velmi slabý, nezajímavý odvar. Většinu filmu jsem se nudil, na nudný rozjezdy jsem zvyklý, ale když se ani tady po hodině nic nepohlo, musel jsem konstatovat, že jde opravdu jen o ztrátu času. Ničím nezajímavá, nevybočující duchařina. ()

brasek

Po dlhom čase opäť jeden dobrý španielsky horor. Žiaľ, iba dobrý... Prvá polhodina nie je zlá, ale chýba jej dynamika. Po filmárskej stránke kvalitné, herecký výkony a ich emócie strachu sú výborné, strašidelné scény tiež výborné. vyvrcholenie príbehu a pointa sú plané. Škoda. ()

SpicyNugget

Šestičlenná rodina se nastěhuje do nového bytu. Jenže jim makléř jaksi opomněl sdělit, že se v tom bytě kdysi stalo něco hrozného, něco, co je bude pronásledovat, dokud to nedostane to, co chce… Špatné to určitě nebylo. Naprosto mě odrovnala zápletka - abych nehodila spoiler - novodobé kontroverzní téma se stalo předmětem v hororu. Mám ráda horory, které mi shodí ve finále bradu až na zem. A tady se to stalo, čekala jsem ledasco, kdo je ta paní a proč vraždí, ale bylo to jinak! Taky byla absolutně děsivá ta postižená slečna jako posedlá, fakt jsem v noci netrefila strachy na hajzl. Ten obličej budu mít v hlavě ještě dlouho. Finále moc pěkné, akorát se to dlouho rozjíždí a opravdu má oko co dělat, aby se udrželo. U mě to ale stálo za to. ()

Kushina

Pak že Španělé neumí natočit horor, který umí být scary. Taková španělská verze Insidious, jen s "okořeněním" o 59. pohlaví genderových studií... :D Ale chápu, na trendy dnešní doby se nesmí zapomínat, tak místo staré démonické babičky tu je stará mužatka... xD Občas si říkám, čeho se ještě v nových filmech nedočkám. 7mi členná rodina také nebyla zrovna malá, ale ten strašidelný dojem v centru Madridu to nekazilo. 60% ()

Ace.A.T.L.

Tak jsem kouknul a rohodně nelituju. Pro milovníky krvavých "hororů" to neni, ale pro duchařsky založený milovníky hororů, to je fajn. Neni to úplně na 5*, ale zasazení do 70.let je super a podporuje to atmosféru. Správně temný, ikdyž chvílema předvídatelný. Ale rozhodně jsem se bavil. Za mě slabší 4* a DOPORUČUJU ()

Accuphose

Tak jsem si říkal fajn, film za pětpade, uvidíme, co z toho dokážou vymáčknout. Byly tam zajímavé nápady a zhruba do poloviny to celé nějak drželo pohromadě. Pak se to začalo celé komplikovat a tříštit, abych nakonec po prozrazení zápletky dospěl k poznání, že kdybych se na to nepodíval, o nic nepřijdu. Kdyby to bylo konzistentní, dám 2 hvězdičky, takhle to navíc než na jednu nebude. ()

DeLonge

Španělé prostě horory umí a tečka. Minimálně v Evropě hrají prim. Hned od začátku vás film drží v napětí a nepustí než do úplného konce. Atmosféra i prostředí jsou dostatečně ponuré i tísnivé. Každou chvíli na vás někdo vybafne, vykoukne, promluví nepřirozeným hlasem, napíše vzkaz nebo jen prostě brnkne telefonem jak to jde. Prostě správná bubákovina až na půdu. Scénář je super, výprava a kamera též. Jen ti herci jsou dost slabí. Jako vždy. Pohlavní hrdinka je sice celkem sympatická, ale jinak herecká slabota. Někteří přehrávají jak zjednaní, jiní pro jistotu nehrají skoro vůbec. Snad jen u toho retardovaného syna se to dalo pochopit. Jinou extra viditelnou či nepříjemnou slabinu film nemá. Určitě doporučuji všem milovníkům hororu a duchařin obzvláště. Krvemilcům samozřejmě ne. Ti se budou raději s rukou mezi nohama tetelit blahem u dokumentu o porážení dobytka a na jazyku při tom požitkářsky převalovat žiletku. ()

Miroslav.Zac

Od dob RECu mám dojem, že se všechny madridské horory točí v jednom a tom samém strašidelném domě... každopádně skvělá strašárna s parádní temnou atmosférou. ()

PsychoMike

Tlieskam...dlho ma nechytila žiadna ducharina tak ako táto, naposledy the haunting of HillHouse. Španieli dokázali nasadiť dostatočne hnusnú atmosféru aby dostali diváka. Zamna určite silnejšie 4 hviezdy !! Podotýkam duch bol/a brutálny. 7.7/10 ()