ScarPoul

Bavilo. Udržuje si to taký ten svoj štandard, čo ma úprimne teší. Ako výplň času medzi sériami Ricka a Mortyho je to skvelé. Hlavne aj preto, lebo sa to nesie v rovnakom duchu. Osobne mám najradšej príbehy From the Wall. Tie by si možno zaslúžili aj samostatnú sériu. Každopádne bavilo veľmi. Pri pozeraní som si spomenul, že o podobný koncept sa snažila Futurama( hoci bola viac Family Friendly), a som rád, že Roiland a jeho Solar Opposites dávajú všetkým podobným seriálom na frak. Používajú na to sci-fi veci :) Druhá séria - 90% ()

muti

Druhá sezóna prináša úplne peklo. Dej sa rozohráva nielen v emzackom svete plnom premien, ale aj za stenou, kde sa odohráva niekoľko životov. The Duke, pravda o stene aj život v divočine a návrat domov. Seriál rozpráva mnoho známych filmových príbehov a vďaka prepracovanému deju sa dostaneme až k podstate prežitia úspešného života ()

3DD!3

Zápletka houstne. Především v příbězích Ze Zdi, které jsou vždy naprostým vrcholem série. Šílené nápady, krvavá rozřešení a kýbl černého humoru. Druhá série už se nedrží tak zpátky. Pupa čekající na Robocopa je GIF roku! ()

Lachtaan

I druhá série bratránka populárního Ricka a Mortyho se vůbec nemusí stydět, hodně svému známějšímu předchůdci dýchá na záda, já osobně se u ní vlastně bavil i víc než u druhého zmíněného. Sice mi ještě bude trvat, než mě začne pořádně bavit storyline Za zdí, jinak se ale těším, až bude u nás konečně dostupná i čerstvá 3. sérka. [viděno na Disney+] ()

• Předtím, než v kavárně zmenší muže, čte Yumyulack knihu „The Most Dangerous Game“. Je to příběh o lovu lidí, který Yumyulack provádí. (KGBelik)
  • Terry pálí fotku z úvodních titulků. (KGBelik)