Galaktické rozdiely

• Česko Solární protipóly (viac)
USA, (2020–2024), 15 h 16 min (Minutáž: 22–25 min)

Sean Giambrone, Mary Mack, Justin Roiland, Thomas Barbusca, Amanda Leighton, Kari Wahlgren, Thomas Middleditch, Andy Daly, Ryan Ridley, June Squibb, Chris Cox (viac)

Seriál Galaktické rozdiely sa sústreďuje okolo rodiny mimozemšťanov Korva, Terryho a ich detských replík Yumyulacka a Jesse z planéty Shlorp, ktorí havarovali na Zemi a musia sa uchýliť do strednej Ameriky. Nevedia sa zhodnúť na tom, či je to hrozné alebo úžasné. (Disney+)

Recenzie používateľa Lachtaan k tomuto seriálu (4)

Season 1 (2020) (S01)

Naprosté zjevení mezi těmi silně nekorektními krátkými animáky, které já můžu řadit mezi svá seriálová guilty pleasure. Žil jsem v domnění, že po dokoukání BoJacka už mě nic tak povedeného nepotká a oni si tvůrci superpopulárního Ricka a Mortyho dovolili splácat pro Hulu kravinu, u níž se teď bavím den co den. [viděno na Disney+] ()

Season 2 (2021) (S02)

I druhá série bratránka populárního Ricka a Mortyho se vůbec nemusí stydět, hodně svému známějšímu předchůdci dýchá na záda, já osobně se u ní vlastně bavil i víc než u druhého zmíněného. Sice mi ještě bude trvat, než mě začne pořádně bavit storyline Za zdí, jinak se ale těším, až bude u nás konečně dostupná i čerstvá 3. sérka. [viděno na Disney+] ()

Season 3 (2022) (S03)

Třetí série ujetě přisprostlých mimozemšťanů, co na Zemi přistáli omylem a ne a ne se furt sebrat zpátky, sice ve svých nejsilnějších aspektech dost ubrala na dříve nastaveném drivu, stále je ale čím se bavit skrze nejbizarnější příhody a hlavně ujeté nápady tvůrců, kteří svět zahanbují už od roku 2013 bratrským Rickem a Mortym. Z celé série zaručeně nejlepší halloweenský speciál. [viděno na Disney+] ()

Season 4 (2023) (S04)

Bohužel už mi přijde, že se tvůrci zpočátku velmi kvalitní, byť nehorázně ujeté animované série neví, kam přesně ubrat a po bok naší oblíbené skvadry mimozemšťanů kupí naprosto nesmyslné boční dějové linky, kdy jedna otravná byla nejspíš málo. Ono ale i ty epky, kde figurují naše hlavní postavy, ztratily dávný šmrnc a jak už jsem popsal v komentáři u poslední epizody, doufám, že pátá řada bude poslední. [viděno na Disney+] ()