Vyzbrojen trapnými dotazy a nulovou sebereflexí se Zach Galifianakis ve svojí show s minimálním rozpočtem vydá najít slavné lidí, se kterými by mohl natočit rozhovor. (Netflix)

Axident

Neviděl jsem ani díl původní nekorektní talk show, které je tenhle film nástavbou. Má světlé opravdu vtipné okamžiky, ale smíchy jsem slzel jen při sestřihaných zaběrech u závěrečných titulků, protože na formátu filmu nefunguje zcela spolehlivě to, co v krátkých dílech a nezbavíte se pocitu nudy a nastavované kaše, ačkoliv kdo má hodně rád tenhle švihlý humor trapnosti asi si užije. (Navíc se tu vícekráte opakuje narážka na Zachovu tloušťku, přičemž ta už ale neexistuje.) ()

Raziel_cz

Nejlepší jsou by tom samozřejmě interview (která sice neuvidíte celá – což jako... proč? Takhle to nemá ani hodinu a půl –, ale stejně) a nepovedené záběry z interview... a původní seriál je pořád někde jinde. Ale pořád to má typický humor a nikde to moc nedře, takže to je plus. Jediná škoda je, že všechna ta interview pojí dohromady v žánru naprosto klišovitá road-trip agitka a nedělá to s ní – kromě návštěvy Dinklage – nic zajímavého. Vlastně to s ní – kromě návštěvy Dinklage – nedělá vůbec nic. Jako by všichni věděli, jak zbytečná je, a jenom mechanicky dělali, co se od nich čeká, takže všechny konflikty a zvraty a emocionální věci to jenom přeletí, jako když prolistujete knihu. Což vás ale zase dostane k dalšímu interview, takže to je asi další plus. Z představy, co se z toho dalo vytřískat za bizarnost, dostávám depresi, ale stejně jsem se bavil a smál nahlas. Akorát ten (asi) pokus o (asi) metanaraci s dokumentárním štábem jsem moc nepobral. Pro fanoušky dobrý. ()

luka4615

Pořad "Between Two Ferns" patří k mým nejoblíbenějším pořadům. To, jak Zach Galifianakis pokaždé neuvěřitelně naloží různým celebritám se zkrátka neomrzí. Naprosto tedy nechápu, jak někoho vůbec napadlo, že tato látka, jejíž největší síla tkví v krátké stopáží snese přetavení do filmové podoby. Jistě, i zde je různá plejáda celebrit a některé gagy dopadnou na úrodnou půdu Vaší bránice, nicméně je to celé vyplněno nezajímavým příběhem, který po většinu času útrpně nudí. Tohle se moc nepovedlo, bohužel. (Netflix) „You have twelve million Instagram followers. How long did it take for you to apologize to each one of them for Bumblebee?“ ()

Ollie235

Přiznám se, že nejsem fandou ani internetových Galifianakisových skečů, ale když na mě na Netflixu vyskočila zfilmovaná verze, říkal jsem si, že tomu dám ještě šanci. Některé dílčí scénky jsou docela fajn, ale měly zůstat v původním formátu. Nefungující příběh působí naprosto zbytečným dojmem, vedlejší postavy nepřinášejí žádnou přidanou hodnotu. O všem vypovídá fakt, že nejpovedenější částí filmu jsou závěrečné titulky. ()

Soweek

Between Two Ferns bývala skvělá youtubová záležitosat a fungovala jako skvělá 5ti minutová jednohubka s každým dílem, ale ve formátu filmu to prostě nefunguje. Hosté a jejich vtipy a urážky nejsou vůbec špatné, ale ta "příběhová" linka spojující rozhovory do sebe do něčeho, co se asi dá nazývat filmem, je naprosto ubohá. ()