Lindenstraße - Das 1. Jahr - 1985/1986 (1985) (séria)
Hrajú
Domna Adamopoulou
Grécko
Najlepšie seriály:
Ahoj, ujo doktor (1994) (seriál)
Selma Baldursson
Západné Nemecko
Ina Bleiweiß
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Doktor z hôr (1992) (seriál)
Susanne Gannott
Západné Nemecko
Raimund Gensel
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Ahoj, ujo doktor (1994) (seriál)
Dagmar Hessenland
Nemecko
Najlepšie seriály:
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Hermes Hodolides
Grécko
Christian Kahrmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Joachim Hermann Luger
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správná šestka (1993) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Marcus Off
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Kostas Papanastasiou
Grécko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Der Ferienarzt (2004) (seriál)
Andrea Spatzek
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Zámocký hotel Orth (1996) (seriál)
Amorn Surangkanjanajai
Thajsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Bernd Tauber
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dirk Triebel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Georg Uecker
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Sybille Waury
Západné Nemecko
Annemarie Wendl
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Monika Woytowicz
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)