Lindenstraße - Das 16. Jahr - 2000/2001 (2000) (séria)
Hrajú
Jim Boeven
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Panenka Jane (2014) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anna Sophia Claus
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Susanne Evers
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál) - herec, a.z.
Joris Gratwohl
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Erkan Gündüz
Turecko
Willi Herren
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Knut Hinz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dedičstvo Guldenburgovcov (1987) (seriál)
Hermes Hodolides
Grécko
Florian Köster
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Mravnostné oddelenie (2003) (seriál)
Reinhold Lampe
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Philipp Neubauer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Franz Rampelmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Martin Rickelt
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Marianne Rogée
Nemecká ríša
Moritz Alexander Sachs
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Andrea Spatzek
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Zámocký hotel Orth (1996) (seriál)
Nadine Spruß
Západné Nemecko
Christine Stienemeier
Západné Nemecko
Jacqueline Svilarov
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)