Tvorcovia:
Hans W. GeißendörferHudba:
Jürgen KnieperHrajú:
Irene Fischer, Steffen Gräbner, Wolfgang Grönebaum, Hermes Hodolides, Joachim Hermann Luger, Martha Marbo, Marie-Luise Marjan, Bill Mockridge (viac)Epizódy(52)
-
Trost und Hilfe (S10E01)
-
Schwache Nerven (S10E02)
-
Fluchten (S10E03)
-
Daumenschrauben (S10E04)
-
Schöne Bescherung (S10E05)
-
Fremde Welten (S10E06)
-
Schwarzer Donnerstag (S10E07)
-
Gute Zeiten – Schlechte Zeiten (S10E08)
-
Tabula Rasa (S10E09)
-
Selbst ist die Frau (S10E10)
-
Handicaps (S10E11)
-
Wie du mir… (S10E12)
-
Schmerzen (S10E13)
-
Wunden (S10E14)
-
Schiller und Goethe (S10E15)
-
Reis aus der Dose (S10E16)
-
Arbeitsscheu? (S10E17)
-
Glück (S10E18)
-
Kontakte (S10E19)
-
Auf eigene Faust (S10E20)
-
Mit Pauken und Trompeten (S10E21)
-
Stur (S10E22)
-
Bewusstseinsbildung (S10E23)
-
Mitten im Leben (S10E24)
-
Ressentiments (S10E25)
-
Verzicht (S10E26)
-
Ungeziefer (S10E27)
-
Irrwege (S10E28)
-
Schöne Ferien (S10E29)
-
Rosige Zeiten (S10E30)
Hrajú
Irene Fischer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Tridsať prípadov majora Zemana (1974) (seriál)
Steffen Gräbner
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Wolfgang Grönebaum
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Hermes Hodolides
Grécko
Joachim Hermann Luger
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správná šestka (1993) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Martha Marbo
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Bill Mockridge
Kanada
Franz Rampelmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Šéf (1977) (seriál)
Moritz Alexander Sachs
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Julia Stark
Západné Nemecko
Manon Straché
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Wunschpunsch (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Annemarie Wendl
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Jo Bolling
Nemecká ríša
Renate Koehler
Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Marcel Kommissin
Peru
Ute Mora
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Anna Nowak
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)