Roztříštění

• USA Fractured (viac)

Jeho žena a zraněná dcera se při návštěvě pohotovosti ztratily a zděšený muž je marně hledá po celé nemocnici. Začíná si být jistý, že doktoři něco tají. (Netflix)

MarkHarry

Filmem jsem mírně zklamán, protože recykluje cizí nápady a ani se nesnaží být alespoň trochu originální. Nakonec je z toho jenom jednohubka, na kterou velmi rychle zapomenete. ()

mdf

Slušný napínač,jak to můžete mít v hlavě převrácený,chvílemi jsem mu vše věřil,ale pak jsem z toho měl pěkný guláš,co je pravda a co ne. ()

jetyl

Je ale pravda, že do konce jsem si říkal, je to tak, není to tak.. ale asi to bude tak, jako už několikrát zpracované téma. A bylo.. Atmoška dobrá, Worthington přesvědčivý, díky němu za tři. ()

davidh76

Naznaky konce jsou patrne, pokud jste jiz par podobnych filmu videli. Samozrejme se vas tvurci snazi zmast, ale nakonec to dopadne v podstate tak, jak ocekavate. 3-4. Podobny namet byl zpracovan jiz lepe.... ()

gggggg

Jeden z mála dobrých filmov na Netflixe. Moderný thriller, kde prakticky Wortington sám ťahá celý film. Tvorcovia nás napínajú až do poslednej scény, ale stojí to za to. ()

sun.eagle

Docela depresivní film, neumím říct do jaké míry to bylo způsobeno mým momentálním rozpoložením, ale film na mě působil jakoby podprahově, možná díky zvolenému filtru postrádající teplé barvy, tak tísnivou atmosférou, že bylo až nepříjemné se na to dívat. Pointa je pro znalce žánru jasná asi tak od 10 minuty filmu, takže ten plot twist na závěr zkušenějšímu divákovi spadlou bradu nezpůsobí. ()