Obi-Wan Kenobi žije skromne na Tatooine. Aj keď ako preživší Jedi pod nadvládou Impéria riskuje život, musí opustiť svoj úkryt. (Disney+)

Marissa33

Čakala som viac. Scenár je dosť tupý. Sa aj čudujem, že Ewan McGregor do toho šiel. Že nesedí kánon a postavám sa menia charaktery lusknutím prstu sme si pri týchto filmoch už zvykli, ale pevne verím, že tá séria bude len jedna. ()

Honza2211

Tak to je jedno z největších zklamání co jsem poslední dobou vůbec zažil. To všem došla úplně šťáva, nápady a nějáká větší hloubka či záměry? Sám u sebe mám pocit, že tam pro mě na atomové či atomické úrovňi procítění seriálu, či pouze tohoto jednoho dílu, bylo moc málo. Ale přišel jsem na to, že je to taky o tom jak herci člověku "sednou", prostě Ewan je ačkoliv mu fandím tak byl nějak mimo mě. Nemělo to žádnou šťávu a byl to totálně zmatený odvar BEZ hloubky a většího nápadu, a oduševnělosti který byl TAK charakterictický u původních Star Wars. Chybu bych viděl na straně režie a scénaře, než na samotném provedení, tam nějáká kvalita a snaha byla. Prostě tragédie. Jediové (respektive pouze Ewan) jsou tam místo toho, aby byly vítězové, byli na straně dobra a měli potenciál dát přes hubu všem Imperialistům, tak jsou a je tam jako poslední poraženec. Došla šťáva došla. A prostě "červeno-hnědé" tam bylo moc i u herců a na mě taky, Mělo se z toho nápadu celkově vytěžit víc a dát to vše jiným spirituálně lepším a víteznějším "dobrým" směrem. ()