Autogram

Tentokrát až dve hudobné okienka a celkom dobre zostrihané do formy videoklipu. No najzaujímavejšia je indická hraničná vojenská prehliadka vo forme malej vojny s Pakistanom, a táto šou sa odohráva každodenne pred tisíckami divákov, ktori sa výborne bavia. Bez trabantieho seriálu by som o niečom takom nikdy nepočul. ()

Frajer42

Zajímalo by mě, zda oba Mareky napadají nápady na písničky spontánně během cesty, nebo je mají připravené v předstihu, protože jsou jednoduše boží. I když byl tento díl spíše byrokratický, neboť se skoro celý odehrával v okolí indicko-pákistánských hranic, tak mu nelze snad nic vytknout. Další bombová epizoda z Indie a Pákistánu, ať už co se týče zajímavosti (velké štěstí, že jim před nosem uzavřeli hranice a viděli jsme díky tomu naprosto šílenou "show" zavírání hranic), nebo skvělého a stále fungujícího humoru, což je vzhledem k počtu epizod takový malý zázrak. Měl jsem z výběru cestujících značně rozporuplné pocity, ale musím uznat, že sebranka je to opravdu skvěle vyvážená. Trošku slabší než dvě předchozí luxusní epizody, ale musím dát opět plnou. ()