Jakša: Nekompromisní operace

• Južná Kórea Yacha (viac)

Čestný žalobce musí ve velmi nebezpečném městě prověřit elitní zásahový tým i jeho nechvalně známého velitele. Zaplete se přitom ale do smrtící války mezi špiony. (Netflix)

ReichelTomas

SLabší děj, zajména na začátku. Potom k úplnému konci se to rozjede a je to skoro až na 5 z 5, ale jinak je to strašně rozvláčně natočeno. /3 a půl hvězdičky/ ()

Zaks

Špióni všetkých krajín spojte sa! Kórejsky akčňák je plný „prekvapujúcich“ zvratov, ale aj celkom slušne zvládnutých prestreliek. Občas prídu vhod aj party zo sveta Jamesa Bonda či Jasona Bournea, nadmieru sa čerpalo aj z iných špiónskych filmov. Žiaľ, brutalita sa držala na uzde a kamera sa v kľúčových momentoch až príliš často pozerala iným smerom. Pre EU diváka zase naopak oceňujem výber hlavných protagonistov na oboch stranách a tak sme ich aj my mohli pomerne ľahko rozlíšiť. ()

eexDon

Für mich - 65%, - /ten hlavní Jakša, to byl absolutní neporazitelnej hrdina a ten děj byl o ničem jako dycky/, + /akce slušná a trochu jinej styl než jindy od Amíků/, hodnocení - korejský Mission Impossible, s dějem hodní - špatní - hodní vyhráli, nebylo to zas tak děsivý, ale rekordní taky ne, takovej solidní průměr ()