Jednoduchý plán

• Česko Jednoduchý plán (viac)

Bratři Hank a Jacob a jejich kamarád Lou náhodou objeví vrak havarovaného letadla s více než čtyřmi miliony dolarů. Hank chce nejdřív nález ohlásit, ale jeho dva nezaměstnaní společníci ho přemluví a vymyslí spolu velmi jednoduchý plán - peníze ukryjí a jestli je nikdo nebude hledat, tak si je rozdělí a začnou nový život. Když Hank o nálezu řekne své manželce Sarah, začne jednoduchý plán komplikovat a výsledkem je mrtvola náhodného svědka. Nervozita spolupachatelů začne stoupat a po další změně plánu je o další dva mrtvé víc. Když už se zdá, že nejhorší mají za sebou, vstoupí do hry policie s vyšetřováním vražd a na scéně se zjeví i podivínský cizinec, který hledá zmizelé peníze. Tím se věci úplně vymknou zpod kontroly a ti, kteří přežijí, se dočkají opravdu zaslouženého překvapení... (oficiálny text distribútora)

francouz2

Kdybych předtím neviděl Fargo, tak bych možná dal o jednu hvězdu navíc. Ale byla tam znát příliš velká inspirace a navíc spousta nelogičností a celý příběh byl příliš odtržený od reality. ()

Sejkorka

Film jsem viděl, ale nehodnotil. Občas to dělám zpětně, nebo to zkouknu znovu. Neboť si nepamatuju, jak to vše dopadlo, tak by to asi šlo. ()

Zemřel Bill Paxton, Hudson z Vetřelců

Zemřel Bill Paxton, Hudson z Vetřelců