Agatha Christie's Poirot

Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
Veľká Británia, (1989–2013), 85 h 4 min (Minutáž: 47–105 min)

Predloha:

Agatha Christie (kniha), Agatha Christie (poviedka)

Recenzie používateľa JenYu k tomuto seriálu (2)

Detektív Poirot: Vianoce Hercula Poirota (1994) (S06E01)

Příjemná vánoční atmosféra, diamanty, prolog daleko od Anglie, (ne)sympatické postavy a správně zamotaný příběh - přesně takhle mám Poirota ráda. Nadstavbou už je jen inspektor Japp a dárek, který věnuje Poirotovi. ()

Vražda Rogera Ackroyda (2000) (S07E01)

Tenhle díl mě zaujal nejen zapeklitým případem, ale hlavně poirotovou osobní rovinou. Navíc vždycky jsem považovala inspektora Jappa za ňoumu, ale zde mi připadal skutečně milý a dobrosrdečný a že má Poirota vlastně hodně rád a že to s ním myslí vážně dobře - z jiných dílů to na mě tak nepůsobilo. Ocenila jsem motiv deníku a funkcionalistický vzhled vily, kde bydlel pan Ackroyd. ()