Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Mable odpad!

To má být parodie na Jackass? Nepamatuju se, že by mi bylo někdy u filmu fyzicky špatně. Bohužel to nebylo ani vtipné. A ten konec? Měl zůstat pouze u zmrzliny. ()

majlaan odpad!

Jakákoli grindová kapela by natočila mobilem lepší komedii o fekál party, než je tento kemr. Není to dobré ani jako špatný vtip, natož film jakéhokoli žánru. Není na tom dobré ale zhola nic, naprosto nechápu místní nadprůměrné hodnocení. Humor a vtip? Ani z rychlíku! Krom vařící scény z laborky je to pouze vrstvení jedné debility a trapnosti na druhou, nechutnosti jsou na tom pomalu to nejméně iritující. Děsivá je především ta všudypřítomná ubohost a primitivnost. Dyť ani na ty mladý (!) buchty se nedalo koukat. Jedna z nejhorších ztrát času. Jo, to je na tom vlastně dobré, že to má jen hodinu, ale to asi na hvězdičku stačit nebude. ()

teekanee

Naprosto přestřelená úchylárna. Fakt jsem při několiká scénách nevěřil vlastním očím a uším. Přesto ale musím uznat, že hlášek je tam plno a ta absurdita je v drtivé většině velmi vtipná. Filmu bych vytknul jeho stopáž, řekl bych, že by mu velmi prospělo natáhnout ho alespoň na tu hodinu a půl. Takhle mi to přišlo příliš uspěchaný. 70% ()

Krysot32

tenhle ten film, bud milujete a nebo nenávidíte. Já jsem rozhodně to druhý. Dávám tomu 1 hvězdu, za až neskutečnou podobnost otce hlavního hrdiny s mým kamarádem. ()

Andrew88cz odpad!

Takže vážení, nic horšího jsem v životě neviděl. Zajímalo by mě, co za lidi může dávat nějaký větší hodnocení takovýmuhle nechutnýmu svinstvu! Velebnosti... Jdu blejt. (0/10) ()

mskarabeus odpad!

Co to jako mělo být? Prcičky po česku? Ujetiny mě baví, ale tyhle zvratky? Trapná, klišovitá stupidita roku, ne, století.... No, i Kameňák je lepší a to už je co říct... ()

Karel321 odpad!

Mám rád hard core filmy, ale musí to mít špetku inteligence. Tohle je prostě debilita se záblesky slušných fórů. Scénář je jako by ho psalo 12ti leté dítě. Je to prostě debilní odbytá sračka. ()

Nick_Riviera

Něžný a citlivý počin pro věčné romantiky. A ta šíře! Po shlédnutí už budete vědět, co dělat, když se přejíte prejtem, nebo jakou letní brigádou vylepšit rozpočet na rekonstrukci domu. Historickým okénkem dohlédneme až do daleké Číny. Rovněž je tu několik gastronomických tipů, ať už od cateringového profesionála pana Derviše, či samotného šékuchaře a olympionika mistra Grundzy. Zkrátka mnohovrstevné dílo. Vše ovšem na vlastní nebezpečí, obzvláště jste-li Slovák (viz slovenské komentáře). Krásné čtyři krystaly, jeden nechávám v reservě, neb tuším, že tvůrce ještě nedosáhl svého vrcholu. ()

iggy_pop odpad!

Prcičkovská séria je proti tomuto paškvilu doslova intelektuálna esej. Postavy sú len figúrky, "humor" neexistuje, len ho nahrádza séria doslova trápnych scén a herci tiež moc neexcelujú, iritujúco pôsobí aj zle vybratá hudba, podfarbujúca niektoré scény. Celé zle. ()

jaHanicka odpad!

Něco tak hnusnýho, trapnýho a zbytečnýho jsem už dlouho neviděla. Chtěli jsme bejt hrdinové a ani po prvních 5 minutách to nevzdali (měli jsme...), že to třeba bude lepší. Nebylo. Děkuji, že to mělo jen hodinu. Jiný klady jsem nenašla. ()

SandroCZ

Jádro příběhu jsou Prcičky jen je to víc od podlahy a o hodně víc přestřelený. Je třeba říct že to nejni film pro estéty. ()

Vel0ciraptor

Rict k tomu muzu asi jen to, ze takovou miru absurdity a nechutnosti jsem v zadnem filmu nevidel. Prave proto se stal jednim z mych nejoblibenejsich filmu. Uherak, ktery strika ksichtem, nejlepsi tata na svete, ktery sveho syna posle do srbskych milic, vareni perniku ve skole a korunu tomu nasadil pich syna se svym tatou. Tomuto pocinu proste nic nechybi. ()