Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Metuje

Tak samozřejmě, je to píčovina, ale je to krátký a člověk se častokrát zasměje. Zpočátku jsem se bál, že film bude plný očividných přehnaností typu kečup a majonéza (nebo co to bylo) místo hnisuí z beďarů, ale až na pár exemplářů se bez toho film obešel. ()

flyer.nick odpad!

Po dvaceti minutách přemýšlím, že bych si na spravení chuti pustil Kameňák nebo Babovřesky... Debilnější a míň vtipný film jsem snad neviděl ani ve filmovém klubu seniorů. Český pokus o Prcičky, který ale nefunguje vůbec v ničem, herci neumí hrát, dialogy nejsou ani ujeté ale úplně z jiného vesmíru a příběh už stokrát ohraná blbost. Celkově filmařsky i herecky na úrovni amatérských filmů z dob, kdy každý chtěl být velký filmař. ()

Bluesun

Párty Hárd je hustej a (oproti Summer Masscrre) ikonickej film. Vzpomeňme na nezapomenutelné scény a charaktery: Vztah Petra (Jakub Kalián) s jeho otcem (Radim Neuvirt) ("myslel jsem, že slyším šukání"), Tomáše (Daniel Žáček) a jeho otce (Václav Žáček) ("Žlutý poplach"), hnusný Poulíček (Adam Ernest), zasvěcování do fetování od místního feťáka, vaření drog s Marek Milko, zvláštní "porucha" (znáte to, když vidíte, že někdo zvrací a chce se Vám taky? Tak tohle je trochu jiné), ikonická Shit Party, zasvěcení syna otcem do oblasti sexu. Ještě teď se chchtám, když si některé z těch scén vybavím. :-) ()

VOjtalapunIK

Tento film je tak hrozně hloupý, nechutný a extravagantní, že člověk jen žasne, jak se mohlo podařit něco takového natočit. Při jeho sledování vám odumírá jedna mozková buňka za druhu, pravidelně každých několik minut se vám chce zvracet, ale ono to prostě tak nějak dohromady funguje. Já vůbec nechápu proč. Nedokážu o filmu říct snad jedinou konkrétní pozitivní věc. Ale prostě to z nějakého zvláštního důvodu vnímám jako celkem povedený snímek. Dávám mu tedy čtyři hvězdy z pěti a následně se sám sobě divím, jak jsem mohl  film ohodnotit tak kladně. Zkrátka vůbec nechápu co se tedy děje. ()

bicekz

Na tohle prostě musíte mít koule. Film o vši nechutnosti a zvrácenosti, co Vás napadne. BDSM párty to vše kralovala. Pokud máte zvrácený smysl pro humor jako já, zasmějete se jako dlouho ne. Je to opravdu povedená komedie a oddychovka na hodinu. Pokud jde sexuální humor mimo Vás, doporučuji se filmu vyhnout. ()

koragg

Film má bohužel nulový přínos. Měl jsem nějaké očekávání, že to bude možná vtipná parodie tohoto žánru, ale není to vtipné v žádné rovině. 1* za zrealizování lokalizace zahraniční předlohy a těch pár CZ vtiporeálií. ()

Hombre8

Fajna řezničina! Navrhuji ustanovení nového žánru, do kterého se budou tyhle věci zařazovat: KEKEL CORE®! Těším se na pokračování. Určitě se nejedná o žádné veledílo, ale člověk s nadhledem se i zasměje a to se počítá. ()

Jansuper

Tak jo, co, to, sakra, má, jako být?  Divím že to má 60%, nejvulgárnější a snad i nejnechutnější komedie, kterou sem kdy viděl, to by mě nikdy v životě nenapadlo že něco takového řeknu o komedii kterou natočily Češi, to co uvidíme v té hodině filmu, není nic jiného než jedno sprosté slovo za druhým, jedna nechutnost za druhou, tolik nesmyslů které sem vůbec nepochopil, tolik nesmyslných věcí, děj který je kapánek nesrozumitelný, co bych mohl říct k těm postavám, však sou to vše skoro jen karikaturi, to se tomu všemu tak strašně chechtáte lidi, mě to přišlo spíše celé takové deprimující až skoro smutné, smutné je i to že se to snaží tvářit jako nějaká  zábavná svěží šílená teen komedie, na správení nálady, s postavy se tu docela opravdu nespravedlivě zachází, těšil sem se jak tomu otřesnýmu otravnýmu uherákovýmu kokotovi někdo dá zavyučenou, či že za to co naším hrdinům prováděl mu to nějak vrátí a ono nic, ani sem nepochopil jak dopadl, a naopak zase ten otloukánek který se hodně počurával, kterého mi bylo celej film hrozně líto a skoro ho šikanoval jeho vlastní táta a ve škole se s ním skoro nikdo nebavil, to takhle odskákal, a tak špatně dopadl, nechci spoilerovat, ale nakonci kdy přijde náš hlavní hrdina do té ložnici, a jde na sex, tak si přece musel všimnout že ty záda sou úplně jiné a to tělo, než tělo dívky se kterou začal chodit a chtěl s ní poprvé spát a taky mu muselo být divný proč vůbec nereaguje nic neříká a je pod peřinou s ksichtem a vůbec ho nenapadlo ten ksicht odkrýt , to bylo hrozně nesmyslné,  dvě hvězdy dávám za to že sem se úplně nenudil, a tak nějak ta snesitelná hodina normálně utekla, a za to že sem se párkrát trochu pobavil, ale k zasmátí nic extra, a žádná úplná mega teen komedie perfektní jak se to snaží tvářit to tedy rozhodně není , je to podle mě deprimující, skoro smutná, vulgární a nechutná komedie, s blbým koncem, ale sem zvědav na druhý díl ()

haruna

Ano , je to neskutečná volovina, ano je to neskutečně vulgární, a ano-pobavilo mě to. Stejně jako mě pobavilo Pohlovo amatérské video na youtube -Jehovova pomsta. ()

draxxi

Ma to byt blazniva, nechutnaeroticka komedie pro teenagery. A myslim ze je. Rozhodne je dost HARD. Nejsem cilova skupina, to je dcera, ktera mi ten film doporucila, ale priznavam, ze u par foru jsem se vazne bavil. 27/3/2024 62% ()

Ozzycek

Myslel jsem si, že nikdy nepřidám recenzi na CSFD, ale tenhle film vše změnil. Zhlédnuto v kině Varšava (Liberec): 1) nikdy jsem v kině (ani ve mnoho násobně větším multiplexu) nezažil tolik smíchu 2) vztahy/dialogy otec-syn jsou prostě neskutečně neskutečné 3) ani ten fekální humor mi nepřišel přes čáru, protože 4) celý film je přes čáru:) ()

NinetyOne

Film od filmu lepší. Na gymplu jsem se každej den díval s kamarádem na Život není krásný (2008) a už tehdy jsem se řezal smíchy. Včera večer mi nebylo nějak dobře, tak jsem si to pustil a smích mě víceméně vyléčil. Zajímavý je, že takovej amatérskej snímek (byť tentokrát už doopravdy vykazuje známky profesionality) hravě strčí do kapsy jakoukoli českou komedii, co jsem snad kdy viděl. Párty hárd ukazuje to, co lidi chtěj vidět. Žádná korektnost, vypípávání, přehnaná slušnost, aby se divák neurazil. To nikdo nechce. Výkony herců bezvadný. Kdyby takovýhle filmy dávali v komerčních kinech, tak na nic jinýho nechodim. Za mě 100% a to dávám vyjímečně. ()

ramirez5

Nechapem na čom sa tu všetcu škubali od smiechu .....ja som film vydržal pozerat zhruba do polky ale dalej to už jednoducho nešlo....toto bola najväčšia pičovina aku som kedy videl za veeeelmi dlhé obdobie......totálny brak od "hereckých výkonov" "príbehu" až po "humor"....total fekal humor je velmi slabe slovo.....ak by to bola práca 19-ročných študentov filmárčiny pochopím a a pozeram na to inak ale...komu sa toto páči musi mat v hlave vygumované....bizar je slabe slovo ()