Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

veronelka20

Tvl fakt nevím, co tím chtěl básník říct. Totální sračka bez známek humoru. Jedna hvězdička za cikána s pantoflema a chemickou olympiádou. ()

Nessak

Mám rád komedie. Mám rád teenagerské komedie. Ale tohle nemám rád. Tohle tuhle někdo někdy viděl nějakou komedii a chtěl si natočit vlastní. A pak se všechno posralo: komedie, kamera, střih, zvuk, skript, režie. Pan tvůrce má svou sexuální úchylku a já mu ji přeju, ale prosím neoznačovat toto za komedii, když v půjčovně by to bylo za druhou až třetí plentou. Dvakrát jsem to stopnul, že to už nedám (jebáky, sraní). Máme stále pana Jaromíra Soukupa - ten má odpad vybookovaný. Nejlepší co s tímhle filmem - delete. ()

BaT_M

Párty Hárd bych popsal jako drsnější prcičky, mnohem drsnější. Ale tak to by nebyl Řezník přece. Brilantní hlášky. " Choď do piče s Mendělejem!" A jako relax film hlavně pro puberťáky, kde je hodně humoru to funguje parádně. Cameo STNa a Peťana potěšilo a jednou z nejlepších věcí jsou tátové Petra a Tomáše. "Máma je mrtvá Tomáši, umřela, protože si pořád zlobil." A až na trochu pokulhávající konec je to super zábava a kdo má rád Řezníkovy počiny, neměl by Párty Hárd přehlédnout. 75%. PS: " Tomáši, žlutej poplach!" PPS: " Tomáši, hnědej poplach!" ()

futislav

Budu stručnější než Verbal ale to je tak dokonalá ujetina, že si zaslouží pět hvězd Zasmál jsem se jak už dlouho ne a to - považte- u čekého filmu ! Má to spád, dobrou kameru ale HLAVNĚ je to tak ujeté, až z toho slzíte :-))). Výborné, ale uznávám je použit naprosto specifický humor, kdy je společensky tutlaná skutečnost zfilmována a dovedena k dokonalosti. Super. ()

jizvoun

Pro mě naprostá bomba. V místních luzích a hájích se jedná o jedno z naprosto famózních děl, které člověka jako jsem já opravdu donutí k smíchu. Na to, že se jedná o poměrně amatérské dílo s nižším rozpočtem, to alespoň pro mě zastiňuje velkorozpočtové české komedie. S každým dílem lepší a lepší zpracování, jak dějově tak technicky. ()

michalkop odpad!

Kam se hrabe Caligula. To je vkusná pohádka pro malé děti a místy i vtipné. Ale co je kurnik tohle? To je snad český přepis 120 dnů Sodomy. Tam aspoň nebyly litry sajrajtu z beďarů. Po půlce mám dost. Vtip do nevidělo ani z čínského rychlíku. ()

JB001 odpad!

Dostal jsem se k tomu na základě nějakého žebříčku Top Ten komedií za posledních 5 let. Vtipný? Asi jak pro koho. Pro mne to bylo především nechutný ... ()

StanleyVanH

Tak tenhle film, to je normálně, to se snad nedá ani napsat. Takové Americké prcičky, jsou proti tomuhle hodně moc malý. Divím se že tohle není zakázaný film. Nevím jak to napsat jinak. Hodina stačila , extrém každá minuta. ()

Joachim36

Mé srdce zaplesalo radostí, neboť při sledování filmu mne na srdci hřál pocit naděje... naděje, že česká kinematografie je zachráněna. Krásný a hřejivý pocit opírající se o fakt, že nastupující generace tvůrců dokáže sama a s vlastní minimalistickou produkcí vytvořit tak skvělý počin, mainstreamu navzdory. Dlouho jsem neviděl něco tak vypointovaného, něco co by sedělo jak prdel na hrnec od začátku do konce. Naprosto jsem se přenesl na střední školu a mohl si vzpomenout, jak intenzivně člověk tenkrát prožíval tuto etapu lidského života. Naposledy jsem něco podobného zažil u Terkel i knibe, kde jsem se mohl přenést na základní školu. Už jen za ten pocit děkuji. Ale tím kvality filmu nekončí, neboť zde jde především o humor. Toho si v podobě konfrontace nevinné středoškolské platoničnosti a dekadentní dospělácké úchylnosti užijete víc než dost. Celé to koronují father figures, které byste si doma asi nepřáli (ale rady Petrova táty, bych na střední uvítal). Já jen tajně doufám, že v českých luzích a hájích sprchne, a dočkáme se další úrodičky podobných, dobrých kousků bez příměsy ARTtěžkých kovů, které jindy tak rády otravují naše filmové smaženice. ()

FuLister

Jestli něco na Mártyho filmech cením (kromě jiných věcí), tak je to pokračování postav z předchozích filmů. Tady je jediná škoda, a to že chybí pan Pohl starší. Jinak absolutní pecka, kam se všechny ostatní komedie pro teenagery hrabou. O to větší bomba, že je to český. ()

Flashheart

Bravo. Za čtvrt míče a řemeslně plnohodnotně dostačující na Ačkovou bláznivou komedii. A svou osobitostí, genialitou a autenticitou naprostá pecka. Smekám. "Co, ten zmrd se rouhal?" "Choď do piče s Mendělejevem." Díky! PS. nejslabší článek Poulíček. ()

charles3

Místy dost zábavné a místy ještě víc nechutné. Včetně scén a situací, které jsem nikdy nepotřeboval vidět. Doufám, že sequel bude méně nechutný a více vtipný. Přičemž toho, co přijde zanedlouho na velká plátna, se už teď regulérně bojím... ()