Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

husak_k

První opravdu profi film Martina Pohla a hned je z něj nejlepší českej film nejen roku, ale snad uplynulý dekády. A to se jedná o panicovskou komedii plnou pořádně fetišistickýho humoru a fetování pika. Martin je vážně talentovaný režisér a narozdíl od zbytku moderních českých filmů dokáže pořádně pobavit, což je na budget 250 000 Kč vážně úctyhodný. 100% ()

Beda

Viděno 10.1.2020 na nočním promítání v brněnském kině Scala. Párty Hárd na plátně i v hledišti. Neopakovatelný zážitek... ()

Chromeskull

Když dáte dohromady Klub Sráčů a Prcičky dostanete Párty Hard :D Tenhle nářez jsem si užíval už od první minuty. Skvělá práce! Řezník nezklamal. ()

a0001 odpad!

Neuveriteľne tupá, trápna, zle zahraná, primitívna, amatérska kktina. Je to také úbohé, že bežnej tupej kktine táto nesiaha ani po päty. To je také úbohé, že to prekonalo aj Andrea Danka. ()

Blazis34

Takové Prcičky po česku. Možná tedy ještě více nechutný a zvrácený humor, ale co už. Herci tedy velká bída, ale pár scén rozesmálo, takže úkol splněn. Nic víc, nic míň, tři hvězdy - 55%. ()

J.Mayen

To byla rezba, nechci spoilerovat,ale musim rict, ze scena s otcem na konci me vazne rozesmala tak, ze jsem se tomu tlemil jak debil jeste pul hodiny po skonceni filmu. Bravo, jedna hvezda chybi jen z duvodu stopaze, bylo to zkratka moc kratke. :-) ()

jokino odpad!

WTF ??? Mám pocit, že presne týmto smerom sa pomaly uberá inteligencia celej tejto našej spoločnosti. A ono to potom aj tak vyzerá.. ()

solisoli odpad!

Tak recitačný, odporný, stupídny kinematografický chorý výkal, tu už dávno nebol. Tak bezprecedentnému braku sa nie je možne normálne vyjadriť. A hodnota tohto kinematografického odporného torza, je nerovná aj odpadu. ()

ZHODNOTITEL odpad!

Nevím, kde to posbíralo tak vysoká hodnocení, ale tohle má do filmařiny ještě daleko. Takový Disco příběh nebo Decibely lásky, akorát bez písní. Myslím, že lidé nad dvě hvězdy se museli ve filmu najít. ()

srolyma

Trapný pokus o české Prci, prci prcičky. Pokud si snad někdo myslel, že stačí do hodiny filmu narvat co nejvíc nechutností, obskurností a bizarností a je vyhráno, tak nestačí. Jedna vydařená scéna s cikánem vařícím pervitin při laborkách z chemie. ()

DonBraso

Škoda jen té délky filmu.V tomhle byla malinko plochost postav,jinak super věc.Koukal jsem nejdřív na "Řezníkův" rozhovor a fakt jsem byl zvědav na ten double anál.Vlastně jsem věděl do čeho jdu a po chvilce jsem si říkal,tohle sedne jak prdel na hrnec.Jak říkal splnil a určitě mohlo být toho víc.Teengerská komedie hozená do fekálního humoru bez ratingu.Táta byl prostě epic postava něco jako v Prcičkách Jimův táta,kdy málo času před kamerou,ale hned kecy.Inspirace asi jasná.Když vezmu,co točí za odpady s rádobyhercema dnes a pak vidíš tenhle snímek s nějakým skromným budgetem,tak je to pomalu veledílo.Samozřejmě musíš vědět do čeho jdeš a co Martin má rád:) ()

Phex

Martin vykročil do světa teenage komedii amerického střihu a je to jízda. Bohužel vtipu tam není zas tak tolik...škoda protože rozhovor otce se synem: tati jdu se učit - běž tomáši, ale na vysokou nepůjdeš, budeš pomáhat kolem baráku - tati ale mamka chtěla abych studoval - tomáši máme je mtvá protože si pořád zlobil! patří do zlatého fondu české kinematografie. Grunda a jeho olympidáda WaU. ()

krumlajs

Za mě blbost i když mi je jasný, že uživatelé typu Verbala to budou vynášet do nebes už jenom kvůli kontroverzi. Film má i náznak hodně vtipný komedie, ale obří zápory převažujou. Hranice nechutnosti je hodně překročená a je tam jenom na efekt. 20% ()

Vito_LePour

Tak tohle byl fakt strašný bizar. Jakože fakt. Ale řekl bych, že ten konec byl fakt dobře uzavřený, za ten dávám 3*. První polovina filmu je dost nuda, ale vzhledem ke krátké stopáži se to dá. ()

boyjm

Jako...nečekal jsem že dostanu až tak moc :) Martyho frky mám rád, Řezníka jako hudebníka už méně, ale zjistil jsem, že jako filmař je pro mne také velmi dobře stravitelný :) ()

Alden_Larson

Tohle jsem opravdu nečekal. Osobně proti toaletnímu a sexuálnímu humoru nic nemám, ale tady je ho hrozně moc. Některé scény jsem si raději zakrýval rukou, protože byly tak nechutné. Na jednu stranu mám k tomuto filmu velký respekt, je riskantní a velmi nekonvenční, ale na druhou stranu už ho v životě nechci vidět. Děj byl zajímavý, prezentace chaotická, ale vhodná, některé herecké výkony byly slabé, ale jiné byly skvělé. Mám z toho filmu velmi smíšené pocity, na pokračování se ale rozhodně těším. 5/10 ()