Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Bezda22

Když jsem jako začínající zmrd začal ujíždět na Řezníkovi, tak cokoliv od něj ve mě vyvolávalo pocit určitýho uspokojení. Doba už je dál a i já už nejsem takovej čůrák, asi... Každopádně Řezníkovo umění vyzrálo a mě to neskutečně pobavilo. Výborný hlášky, hlavně ty dva fotrové. Potěšila Mandragora, to je kult... Konec, už byl takovej slabší a scéna z porodnice asi už nemusela úplně bejt. Každopádně, tohle mě kurva bavilo... Takže... ZNK Zmrde!!! ()

ŠpetaMarek

Nevim co na te novinarske projekci rozdavali za podpurne prostredky, ale tohle by nebylo dobre ani jako amatersky film (za tohle se platilo vstupne, takze to za amatersky film nepovazuju). Prakticky nic z amaterismu nevybocuje, ale nejhorsi je, ze to neni moc vtipne. Podotykam, ze Reznikovu hudebni tvorbu mam rad a za vtipnou ji povazuju. Jedine co za neco stoji je postava fotra a jeho zapojeni do hlavniho "pribehu". ()

zzuba

Madety měly Klostermanna, Sudety maj Řezníka. Severní Čechy nejsou jen vyumělkovný Most a Rapl. Výběžek je ještě něco jinýho, Lužický hory, piko, večerky, chlastík a všichni se maj prostě rádi. U toho filmu se fakt dobře pije. ()

Anopheles89

Několik vážně kvalitních fekálních humorů je zabito výrazným podílem hluché stopáže a až nepříjemně silným pocitem, že jde o amatéřinu, což je pro mě osobně asi největší problém téhle koniny od Řezníka. Jsem zvědav na pokračování, od kterého očekávám stejnou, nebo doufám i větší kadenci nekorektních šíleností a kvalitnější produkci. Dvě hvězdy jsou v tomto případě možná trošku přísným hodnocením, protože podobné typy filmů jsou obvykle daleko větší srágora a navíc jsem se tu a tam vážně řezal, ale jde přeci jen o celkový momentální pocit. Jednoho dne tomu dám druhou šanci... ()

tension182

Hm, ako, netušil som do čoho idem, videl som že to je film od Řezníka ale toto bol fakt velký bizar. Slušne som sa pobavil, nenudilo to ale pre bežného človeka to ku koncu mohlo byť už tak trochu moc. :D ()

PaulCZE

Opět vystavěné na bizardních charakterech a místama to je fakt prdel na rozdíl od zbytku novodobých českých komedií. Spousta děje ale vychází do ztracena, nedrží to moc pohromadě. ()

Alex007 odpad!

Co to proboha bylo?!?!? Jak tohle někdo mohl natočit a ještě očekávat že mu to i něco vydělá? Jen pro hrstku fajnšmekrů s koprofiilním vkusem. Tohle se nedá ani hodnotit v rámcí nabídnuté škály. ()

unrocker

Nevěděl jsem jestli dokoukat nebo ne... jistě originální námět režiséra co se ničeho nebojí a jde do plných... umělecký styl kamery mi trochu vadil... nějaká snaha o originální pojetí se musí taky nechat ()

Olafsson

Kurňa to je tak krásně lidový a zároveň tak moc přestřelený a ujetý, že si člověk u toho zároveň lebedí a cejtí se v tom jak doma a zároveň si říká "do prdele to je hnus, jak něco takovýho může někoho napadnout dát do filmu". Tak jako tak, já se u toho upřímně nasmál jak u málokterýho českýho filmovýho počinu posledních 25 let. Jsem zvědavej co z péra Řezníka vypadne příště.. ()