Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Israha

Dejme stranou debatu o snesitelnosti Řezníkova humoru pro běžnou diváckou obec, protože kdo si potrpí na zábavu jemnou a laskavou, tomu se Párty Hárd líbit prostě nebude a hotovo. Uvědomme si však na druhou stranu fakt, že za mrzkých 250 litrů se tu podařilo natočit teen komedii, která je kvalitně natočená (a to prosím za nezanedbatelné účasti neherců ve vedlejších rolích), nepřehání to se stopáží a je díky tomu po celou dobu v podstatě bez přestání vtipná, kromě prvoplánových fekál srandiček obsahuje i dobře vypointované a chytré gagy, a v neposlední řadě máte při sledování pocit, že je vám přehráván film a ne pásmo nesmyslně poslepovaných skečů. To je víc, než o sobě může říct drtivá většina českého komediálního mainstreamu. Martin Pohl umí, to je potřeba uznat, ať už se k jeho bizarní a nekorektní tvorbě stavíte jakkoliv. Osobně bych sice taky ubral na chcanko a sračkosrandě, a přidal více Péťova táty či Grundzy, takže úplně dokonale mi film nesedl, ale bavil jsem se výborně na kinoprojekci, i v rámci opakových zkouknutí doma. ()

Folky

Tohle se nevidí každý den. Tolik fekálního humoru v 62 minutách jsem si nedokázal představit, že někdy uvidím. Smál jsem se od začátku do konce. Rozhodně jedna z nejlepších českých komedií. ()

Lyžař

No ty vole! Vůbec jsem nevěděl, co čekat. Nezjišťoval jsem si dopředu vůbec nic. A jsem za to rád. Film má spoustu linií, úrovní. Něco je naprosto skvělý, něco má svoje zádrhele a nedodělky. Nebo vlastně spíš ne nedodělky, ale prostě to bylo udělaný jinak, než jsem zvyklej. A to možná není špatně :-) No...rovina nechutnosti je brutální, ale je pravda, že jsem nic podobnýho ještě nezažil a že se mi to vlastně líbí. Od ZNK se vlastně dalo čekat možná ještě víc brutalit. Ikdyž těžko je vymyslet. Největší záporák je tak nádherně ztvárněnej kretén, že ho prostě člověk musí brát :-D a trojice klaďáků? Každej jinej, profily doladěný, sice jednoduchý, ale doladěný k sobě tak, že nádherně zapadaj. Během tej hodinky jsem si několiktát říkal "No jasně.....pojď, tohle je pecka"...a to i během těch kakancovejch scének :-D Díky moc Řezníkovi za uvedení free takhle ve čtvrtek večer. Dost lituju, že mi nevyšlo, abych zajel do nedalekýho Žamberka do kina. Každopádně klobouk dolů, tohle je, předpokládám, dobrej základní stavební kámen pro další tvorbu :-) fanouškovská základna určitě bude ohrooomná!! ...................... jo a...finální scéna? Nehorázná! Skvělá!! :-D ()

Rathalos

Myslim,ze toto prekonalo vsetky americke fekalne komedie,do jednej hodiny natrepat tolko nechutnosti,tak to je sila,ludia so slabym zaludkom to urcite nezvladnu,ale na pat hviezdiciek to nie je,este do tej party to slo a bolo to aj vtipne,ale potom to uz bolo trapne,takze priemer a musim pochvalit hudbu,ta mi sadla...:-) ()

Olík

Další řady z roduktů „exkrementálního horrorcorového umělce“ Matina Pohla aka Řezníka aka M.Mengeleho aka Martyho Da Virgin Slappa aka Fuck Off Matonni aka nevím co ještě. Ok, věděli jsme vo co asi přibližně go, ale stejnak jsme se s Martinem nepotkali na stejné vlně. Nejsem jeho skalní, ale občas mne zaujme nějaká jeho píseň (teď mne například napadá Patrick Bateman), sem tam se zasměji jeho vtipu. Tohle je ovšem prachsprostá laciná amatéřina s hodnotou téměř nula. Ne, nic proti tématu nebo jeho styliazci...nemám s tím sebemenší problém. Ale i šokovat se musí s určitou grácií a umem. Celé mi to připomíná skutečný výjev, kterého jsem byl svědkem, kdy se dvě, řekl bych tak dvanáctileté, „slečny“ natáčely na své mobily a jediná pointa byla, že jejich mluva připomínala cikánské sídliště. Tak asi tolik ve mne Party Hárd zanechalo. ()

mala_kea

Tuzemská variance na Prcičky, která navíc přidává pár cenzurovaných exkrementů a poměrně široké portfolio perverzností. I přesto jde o poměrně zábavnou věc, která mě několikrát přinutila k solidním výtlemům, které u českých filmových komedií už pěkných pár let nepamatuju. ()

Rockerman odpad!

No fujtajbl! Nejsem žádná fajnovka, ale když Uherák mačkal ty "jebáky" Péťovi do ksichtu, zvedl se mi kufr. Tuto krávovinu budete milovat nebo nenávidět, nic mezi tím a protože nejsem příznivcem fekálního humoru patřím do druhé skupiny. ()

korok

Takové "Mládeži nepřístupno" (Movie 43) po česku. Tento americký film z roku 2013 mi to připomnělo. Nečekal bych, že i v Česku se dokážou tvůrci takto odvázat a navíc, že to může jít i do kin. Rozhodně jsem se ale po většinu filmu smál. ()

JB2203 odpad!

Nezaujal mě ani tak samotný film (no, film?) jako spíš zdejší komentáře. Ty totiž vypovídají o mravním a estetickém naladění současné společnosti podstatně víc, nežli onen nanicovatý (a z tvůrčího hlediska veskrze ubohý) brak. Naštěstí mi všechna ta v recenzích udělená hodnocení "odpad" poskytla přece jen trochu naděje, že nežiju ve světě plném primitivních kreténů. Ovšem, na druhou stranu, je docela možné, že skutečným kreténem jsem tady spíš já sám, neboť jsem dílo jaksi nepochopil a v závojích věkem zamlžené mysli podlehl klamu, že filmová adorace hnusu (byť parodická) předpokládá alespoň špetku uměleckého ducha. ()

TheSompeque

Budu citovat jednu postavu: "Je to sračka." Kdyby to nebylo od člověka, kterého poslouchají zoomeři, tak by o tom filmu doslova nikdo nevěděl. ()

Mara97

V upoutávkách se stále mluví o černém humoru, ale tohle je něco úplně jiného - tohle je fekál té nejnižší úrovně. Kdyby to napsal a natočil patnáctiletej smrkáč z učňáku, chápal bych to, ale v případě Řezníka, jeho věku i vzdělání mne to trochu zaráží. Párty Hárd je také plná absolutních nesmyslů, vysoké postavení na škole a popularita v podání uhrovatého uřvaného klučiny je mi trochu záhadou, stejně jako Linda na konci filmu, která ačkoli musela mít ještě dost silnou kocovinu, když si nic nepamatovala, rozhodně na to tak nevypadala. Pro verbala a podobný individua asi biják roku, já jsem ovšem byl zklamán. ()

tompaulman

Jehovova pomsta nebo Máma má raka byly amatérské lowcost filmy, ale nakonec měly i myšlenku a nic nepředstíraly. Párty Hárd předstírá vyšší úroveň (první režisérů promítaný v kinech?), ale humor je většinou primitivní, herecké výkony špatné a závěr přestřelený. Nebudu se tvářit, že jsem se u toho vůbec nesmál, ale celkový dojem byl pod očekávání, zvlášť když přihlédnu k místnímu hodnocení. ()