Reklama

Reklama

Rozprestri krídla

  • Česko Rozprostři křídla (viac)
Trailer 2

Obsahy(1)

Christian, vizionársky vedec, študuje voľne žijúce husi. Pre jeho syna, dospievajúceho chlapca posadnutého video hrami predstavuje myšlienka stráviť prázdniny s otcom vo voľnej prírode nočnú moru. Otec a syn sa predsa len zblížia vďaka bláznivému plánu: záchrana zanikajúceho druhu vďaka Christianovmu ultraľahkému lietadlu! Začína tak neuveriteľná a nebezpečná cesta... (Continental film)

(viac)

Videá (2)

Trailer 2

Recenzie (31)

Anderton 

všetky recenzie používateľa

Klasicky strihnutý rodinný film, ktorý má ale nesmiernu devízu v tom, v akom, respektíve v akých prostrediach sa odohráva. Ak by sa celý odohrával iba na pobreží Francúzska, tak by asi tak nezaujal. Lenže my cestujeme spoločne s chlapcom, jeho otcom a kolegom po celej Škandinávii až za polárny kruh. Presnejšie sme cca polovicu snímky v krásnej škandinávskej prírode. Občas, ako čerešnička na torte, aj v mrakoch počas búrky a dokonca aj nad nimi. Množstvo ľudí film na konci určite dojme, ale nejde o žiaden sladkobôľ ako stvorený pre posmechy cynikov. Všetko je vkusné, dokonca aj sk dabing. ()

filipvrbik 

všetky recenzie používateľa

Nádherně natočený film, spousta záběrů je opravdu úchvatných - hlavně na letící husy a krásnou krajinu, skvělá kamera... Jenže příběh je vlastně strašně fádní. Kluk letí s hejnem hus sem a tam a to je všechno - jako líbilo se mi to, moc hezky se na to kouká, ale kromě toho, že Christian zfalšuje papíry, aby mohl letět, tu vlastně není žádná zápletka (jen trochu v tom Severním moři)... Trošku mi to připadlo, jako by film točila Gréta (což nemyslím zle, ale kromě ekologického poselství a krásných záběrů film nic nenabízí), takže tomu za pět nedám...80% ()

Reklama

Rathalos 

všetky recenzie používateľa

Francuzsko zase trafilo do ciernej ako sa povie,lebo tento dobrodruzny rodinny film je uplne nadherny s velmi sympatickym hereckym obsadenim,prekrasnou prirodou,ktora vas ohuri a hrozne pozitivnym vztahom k zvieratam,konkretne sa jedna o laponske divoke husi,ktore su ohrozenym druhom a tak ich vychovava clovek,ktory ich pripravi na to,aby prezili na slobode,co je uzasne,takze vzhladom k tomu vsetkemu a dalsim aspektom hodnotim tou najvyssou cenou...:-) ()

Aljak 

všetky recenzie používateľa

Veľmi príjemný vizuál a popri tom pekne rozvinutá environmentálna téma. To všetko zaobalené do rodinného príbehu hľadania si cesty medzi otcom a synom. Nie som žiadny ornitologický nadšenec, ale tento film ma bavil. Aj keď musím uznať, že to celé pôsobí až príliš naivne, hlavne od chvíle ako Thomas prebral iniciatívu nad celým projektom. Celé to zrazu pôsobí doslova neuveriteľne, že by sa mladý chlapec takto ujal role záchrancu razom riskujúceho vlastný život, hoci ho hnala vpred obrovská vášeň. Odhliadnuc od tohto to však bol naozaj príjemný film, ktorého scenár bol dosť predvídateľný, ale aspoň vizuál to spoľahlivo zachraňoval. 3* (takmer 4). ()

kolemjdouc 

všetky recenzie používateľa

velice zajímavý snímek.Pracovat s těmi ptáky asi bylo náročné a mám pocit že si tvůrci vypomohli digitálem ale budiž..VelmI profesionálně zpracovaný od scénáře,po kameru, výkony herců, výběr exteriérů a v neposlední řadě famózní, velice profesionální dabing.Jo ,brňáci když se do toho opřou tak je to To! ono.Film TRVÁ SKORO DVĚ HODINY ALE BUDETE MÍT PŘÁNÍ ABY NESKONČIL ()

Galéria (31)

Reklama

Reklama