Joe Young, snaživý herec z Utahu, se rozhodne prosadit v Hollywoodu. Jednoho dne natrefí na štáb připravovaného filmu "Kapitán Orgazmo", ve kterém mu režisér Max Orbison nabídne hlavní roli. Joe se seznámí s příležitostným vědcem Benem, který také hraje v tomto filmu. Ben vymyslel plně funkční zbraň nazvanou orgazmerátor, která velmi originálním způsobem likviduje zločince. Film "Kapitán Orgazmo" se stane velkým hitem. Joeův výkon ocení i kritika a hned se mluví o pokračování. Jenže škrt přes rozpočet může udělat Lisa, Joeho oddaná snoubenka, která o pozadí úspěšné "kariéry" nemá ani potuchy. Penězi posedlý Orbison se rozhodne situaci řešit radikálním způsobem - unese Lisu. Joe přistoupí na natočení filmového pokračování, netušíc, že Benův orgazmerátor bude potřebovat i ve skutečnosti.... (oficiálny text distribútora)

reypal

Bez debat nejlepší křesťanská kungfu porno komedie všech dob, i když asi jen pro úzkou cílovku. Takže, pokud jste v dětství chodili do náboženství, následně radši přesedlali na východní filosofii v zastoupení kungfu filmů a pak se vám, samozřejmě zcela náhodně a nezávisle na vaší vůli, začali objevovat v prohlížeči pornostránky, zaručeně zažijete zásah orgasmopalu vtipnosti. Za zmínku stojí i český dabing, v tomhle případě se výjmečně povedl a hodně přispěl k celkové zábavnosti, ale lví podíl na ní má pomocník Šoda se svou muskulaturou, umělákem na hlavě a stylem křečka se nesmazatelně zapsal do historie kungfu filmů, chci pokračování s Kastrátem!!! Jinak film je zaručenou vstupenkou do pekla, takže dobrým křesťanům, sucharům a lidem z Utahu fakt nedoporučuji. ()

BOURQUE

Z tohto filmu, ktorý nie je dobre režírované a výkony hercov sú taktiež diskutabilné (asi len ide o slabú improvizáciu), nám zostane len jeden obraz: pád slušného človeka do pokazeného sveta, z ktorej nie je cesta späť. PS: Tvár Matta Stonea pri natáčaní je veľmi vtipný. Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

Torision

Docela solidní blbárna na jedno zkouknutí. Zápletka okolo mormona, kterej začne hrát v pornofilmu superhrdinu a nakonec se i superhrdinou stane, je docela zajímavá, tady si ale nejsem jistej, jestli byla vyčerpaná "do poslední kapky". Některý fórky byly totiž perfektní ("Já jsem Sancho" nebo ženská, která to dělá se čtyřma chlapama do dvou otvorů) a některý zase slabší a ke konci jsem se trochu nudil. Jinak Trey Parker je tu skvělej, do vážný role by ho asi nikdo normální neobsadil, ale tady k tý roli skvěle pasuje. Navíc tu hraje ve vedlejší roli ještě slizoun Ron Jeremy (ještě jsem se neodvážil si s ním něco pustit). Nechávám to na třech hvězdách s tím, že oproti crazy komedii BASEketball , kterou Parker natočil rok na to, je to ještě celkem slabota. ()

pornogrind

Když za snímkem stojí duo Trey Parker a Matt Stone záruka dobré zábavy je zaručena. Mnou dlouho opomíjenej snímek byl nakonec řádná ujetost. Ti dva jsou prostě šílenci a ikdyž to vím tak mě vždycky dokážou něčím překvapit. Plno vtipu a spoustu nezapomenutelnejch hlášek a scén. A hlavně tenhle film řeší jednu z " nejzásadnějších otázek lidstva". Bůh nebo porno? Což je otázka bezesporu zapeklitá. Tahle komedie má prostě koule ( i péra ). Doporučuju všem milovníkům šílenejch komedií. . ()

ywo666

Bombastická píč.ovina. Takú ultimatívnu zhovadilosť môžem dostať len od Treya Parkera a Matta Stona. Film ponúka plejádu nápadov a postáv, ktoré rozosmejú. Snáď ešte nikdy som nevidel taký nízkorozpočtový film ktorý by ma chcel dostať efektami. Tvorcovia sa proste nezaprú. Celý film som predstavoval tie ich predkomentáre k jednotlivým dielom South Parku. Orgazmo je proste ultra lacný nášup, ktorý sa nehrá na nič a zároveň hrá na všetko. Film som videl asi 4 krát a paradoxne, prvý krát sa mi páčil najmenej. Ale potom, keď to človek vidí viackrát, pozorne to sleduje a pochopí niektoré veci, je to fakt paráda. ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Ale no tak, jednou za čas si můžeme dovolit bulvární titulek i tady u nás, ne? ;-) Obsah zprávy je mnohem prozaičtější. Kevin Smith má problémy s MPAA. Ano, už zase. Organizace, která rozhoduje o tom… (viac)