Když po svém povýšení získá i více pracovních povinností, rozhodne se Melanie (Jessica Morrisová) najmout Phoebe (Ashlynn Yennieová) jako svoji osobní asistentku. Chytrá a prohnaná Phoebe má však postranní úmysly a zvrácený plán – chce dosednout na Melaniino místo a pomstít se i její matce Carol (Dee Wallaceová). (HBO Europe)

BOURQUE

Slabučká vec – podobné filmy na úrovni TV sme už videli niekoľkokrát. Vždy ten istý a samí scenár s klasickým vývojom príbehu. Záver rýchly a áno vadí mi, že nevidíme, ako Melanie dala do poriadku svoj život, čo Phoebe takmer zničila. Z hereckej stránky tu najviac úsilí vykazuje A. Yennie, ktorá hrá psychicky narušenú a manipulatívnu ženskú (je však na nej vidieť, že s ním nie je niečo v poriadku). Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Ondak odpad!

Po dvou filmech ze série špatný ... jsem se odhodlal na třetí. Bohužel také můj poslední, protože zde jsem měl problém i film dokoukat. Psychopatická asistentka se rozhodla všem zničit život, ale takovým způsobem, kterým by ani v telenovele neměli šanci konkurovat. Stupidní dialogy úplně o ničem a přehrávání a mimika herců je otřesná a až k smíchu. První hodinu se jen mluví a utrpení se jen prohlubuje. Poté se to ke konci rozjede, ale úplně stupidním způsobem. Třeba věta: "studoval jsem informatiku, tak dokážu najít cokoliv na kohokoliv" mě málem dostala do kolen. Borec použije srovnávač tváří jak v FBI a za 10 vteřin ví kdo to je... Prostě už této sérii filmů nedám dobrovolně šanci. Jestli za tohle někdo někomu platí... Jednou pochopím, ale každý film z této série špatný NĚCO probíhá téměř stejně ŠPATNĚ. ()