Mladí hrdinové seriálu - Honza Rambouse a Klára Veselá - jsou vášnivými čtenáři hororů. Zajímá je vše, co přesahuje hranice našeho běžného vnímání a touží se s něčím takovým setkat ve svém životě.Jednou jsou svědky toho, jak obrovští psi zaútočí na prchajícího muže. Klára s Honzou ho ošetří a v jeho domě najdou deník.Dozví se z něj, že onen podivný člověk je vědec démonolog a v deníku popisuje svůj celoživotní boj s temnými silami. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (7)

Přízraky mezi námi (2000)

Přízraky mezi námi na mě v dětství hodně zapůsobily, neviděla jsem sice všechny díly, ale u těch, které jo, jsem měla slušně nahnáno. Dnes už je to jen nostalgie u které si jako dospělí uvědomíme, jak děsně laciný kabátek to má, jak to nepůsobí uceleně, zato celkem amatérsky a jak hrozně se na začátku tisíciletí oblíkalo. ()

Deník (2000) (E01)

Hodně to "smrdí" nízkým rozpočtem a přemítám, od kolika let na to tak mají děti koukat. Každopádně já to znám z dětství, nevím, v kolikati jsem pár dílů viděla. A tak je to pro mě kapku nostalgie. Už v prvním díle je čeho se bát a leknout se. A to oblečení, to je masakr. :-) Ale známe! ()

Démoni (2000) (E02)

Ze scény s kukátkem a prstama jsem byla kdysi slušně vyplesklá. Teď je to už krásně úsměvný. ()

Zrada (2000) (E03)

Ufiknu mu pinďoura! ()

Pomoc (2000) (E05)

"Milostné vzplanutí" je naprosto zbytečné. Proč proboha. Odjezd na hory byl příjemným zpestřením. ()

Karneval (2000) (E06)

Psycho karneval, vysušenej vodník a člověk by řekl, že kluk bude mít víc fištrónu. ()

Souboj (2000) (E07)

Konec působí hodně nedotaženě. Celkově jsou linky málo propracované a všechno vypadá spíš amatérsky než profesionálně. ()