Co začalo jako dětská láska, pokračuje v dospělosti, když se po letech odloučení opět sejdou Babli (Parineeti Chopra) a Abhay (Sidharth Malhotra). Z Babli vyrostla rázná dívka s vlastními názory, takže se její otec Duniya Lal Yadav (Sanjay Mishra) bojí, že svéhlavou dceru nikdy neprovdá. Abhay jde naopak ve stopách svého otce Hukuna Deva Singha (Jaaved Jaaferi) a pokračuje v rodinném byznysu, kterým je organizování svateb z donucení, kdy násilím přinutí ženicha k rychlé svatbě, při které nemá nárok na žádné věno. Babli i Abhay tak získali odlišné názory na lásku a na manželství, proto, i když se mají rádi, nebude jejich cesta za společným štěstím jednoduchá. (rikitiki)

rikitiki

Svatební byznys v Indii pro mě po zhlédnutí tohoto filmu získal další netušené rozměry. Nutit někoho ke svatbě násilím zcela jistě přispěje k dlouholetému budoucímu manželskému štěstí. To je totiž „lose lose situation“ pro nevěstu i pro ženicha. Ale dobře, jiný kraj – jiný nemrav. Pokud jde o film, je to slabota. Ani dívka, natož pak hoch, nejsou sympatičtí. Jejich prapodivný vztah by rozklíčoval možná jen klinický psychiatr, protože k sobě oba mluví v neproniknutelných větách, odborný termín: bláboly, kdy každou chvíli mění své stanovisko, chovají se naprosto v rozporu s tím, co dělali a říkali před chvílí, a tak není jasné, o co jim vůbec jde. Myslím, že to netušil ani scenárista. ….  Ke všemu ještě Sidharth a Parineeti nezažehli žádnou jiskru, i když v minulosti se jim to podařilo. V tomhle filmu však nevyvolávají dojem, že by k sobě patřili. Kromě lunetických dialogů je možná na vině i přehnané líčení Parineeti, které jí, jakožto přírodními typu, vůbec nesluší. Další kapitolu hrůz tohoto snímku napsal kadeřník, protože za ty otřesné melíry, které vytvořil na hlavách hlavní dvojice, by si zasloužil ostříhat dohola. SHRNUTÍ: Kterak vzájemný únos údajně vede k mileneckému štěstí. ()

Lacike

Tradične pojatý Indický film s primitívnou zápletkou, trápnym humorom a kopou klasických nemoderných pesničiek. Akotak funguje postava Parineeti Chopra, ktorá je miestami šibalsky roztomilá. Zato môj kôň Sidharth tu je v polohe aká je vlastná skôr Tigerovi Shroffovi. Nadnáša sa tam jak taký namyslený kohút a predvádza pózy jak na módnom móle. Z dramatickej stránky nepredvedie ani ťuk. Jeho akože výkon je plytký jak celý film. Toto je fakt film len pre Indožrútov. 3/10. ()

Aljak

Poddajný farebný Bihar s vynikajúcim scenárom a príbehom, ktorý stál už od začiatku na kvalitnom základe. Ale určite to poznáte aj vy, keď vám jedna postava dokáže ubrať aspoň polovicu nadšenia z celého filmu? V tomto prípade sa to podarilo "pánovi tvorstva" menom Abhay Singh. Takýchto gerojov ja fakt nemôžem a počas väčšiny filmu mi išiel parádne na nervy. Takže inak skvelý film mi dokázal dosť znechutiť. Niekedy je menej naozaj viac, a to presne platilo pri charaktere tejto postavičky. Každopádne, film ako taký bol nápaditý, scenár nadpriemerný, dialógy vydarené, dokonca v mnohých ohľadoch aj zábavné. No a určite treba pochváliť aj výborný soundtrack, hlavne pesnička Dhoonde Akhiyaan stojí za to :) ()

Ramanam

Inu, v tomto případě se veškerá snaha tvůrců u mě naprosto minula účinkem a hned v úvodu musím zdůraznit své zklamání. Stačilo několik prvních minut a už jsem měl jasno, že můj zájem o viděné bude veden hlavně směrem přežít až do konce s příležitostnými znechucenými povzdechy a kroucením hlavou na znamení beznaděje a nudy. Příběh o svatebních donucovačích, kteří naháněli na věno příliš náročné muže a nutili je násilím ke sňatku mi jako měl přijít vtipný a chvályhodný? Tak to se omlouvám - nepřišel. Možná, že se Indové smíchem váleli po zemi a nadšením tleskali, kdo ví? Sám tomu však nevěřím. S. Malhotra je sice krasaveček, ale jako herec nijak vyjimečný a nevýrazný. Takže poté už záleží jen na postavě, kterou ztvárňuje a zde..., no... Namachrovaný blbeček Abhay, který mi pil krev po celou dobu a měl jsem na něj až silnou alergii. P. Chopra je sympatická žena a schopná herečka, která sice vyloženě nepatří mezi mé nejoblíbenější, ale nemám s ní žádný problém. Což se nedá úplně říci o Babli, kterou zde představovala. Určitě příjemnější, než objekt její lásky, ovšem tím to také skončilo. Nic víc, žádné pouto a spojení nenavázáno. Žádné tolik důležité ztotožnění s charakterem, myšlením, postoji, sny... atd. nepřišlo. Své naděje jsem tak vkládal do nenápadného Santoshe (A. Khurana), ovšem tímto směrem se děj vůbec nehodlal ubírat, škoda... Takže žádné dramatické momenty a zlomy nečekejte. Raději nečekejte nic, poté nepřijde zklamání v tak silné míře. Často se mi zdálo, že tam stále jen melou a melou, ale nic si vlastně neřeknou. Hudebně též žádná sláva. Obyčejná - neurazí, ovšem ani výrazně nepotěší. Jako celek to tak nějak při sobě drželo a fungovalo, proto hodnotím zcela průměrnými a nevýraznými třemi hvězdami. Na vyšší mety to v žádném případě nebylo. Na nižší by to muselo být přeci jen o něco bídnější, což rovněž nebylo. Takže toto všechno nám dává takový zpatlaně upatlaný příklad zcela tuctového filmu se špetkou snahy. ()