Niko se rozloučila se svojí rodinou na Zemi a probouzí se na kosmické stanici Salvare, která opustila svůj kurz, v situaci, která ohrožuje soudržnost jejího týmu. (Netflix)

iN

Na seriál jsem se začal dívat jenom kvůli Starbuck, ale ona sama ho prostě neutáhne. Nejvíc mi vadil herec Tyler Hoechlin, protože ten jeho ksicht s očima daleko od sebe mu prostě chcete rozmlátit už od prvního okamžiku. Dále jsem nepobral, že se v pohodě lítá nadsvětelnou rychlostí, ale na Zemi to vypadá jako dnes - např. scéna v restauraci. No a dostalo mě, že jdou zkusit gravitační prak kolem hvězdy, a ani si k tomu nesednou a nepřipoutají se!!! Hanba, výsměch, zvlášť po povedeném rodinném Lost in Space. ()

Martinius odpad!

shit. toto bolo fakt velmi zle. o dost horsie ako som cakal. imbecilny dej, imbecilne postavy a vztahy medzi nimi. povodne som chcel dat hviezdicku za usilie katee sackhoff, ale po vzhliadnuti celeho prveho dielu si tento fail od netflixu lepsie nezasluzi. serial, ktory nechcene paroduje sam seba v kazdej jednej scene. ()