Iggy

Stan a Ollie se svými manželkami a strýcem Edgarem Kennedym se chystají k cestě autem na piknik. A dál se i přes veškerou snahu nedostanou. Zažijí potíže s prasklou pneumatikou, motorem, Oliver neustále napadá Stana za jeho nešikovnost a Edgarovi při tom pokaždé spadne něco na jeho zlomenou nohu v sádře. A tak i přesto, že se celé osazenstvo auta několikrát srdečně a dlouze loučí se sousedy, nakonec daleko nedojedou. ()

PetraMishka

Laurel, Hardy a jejich manželky mají jet na výlet, ale díky několika nehodám, neustálému zdravení a taky naschválům se jim to moc nedaří. Zrovna tato groteska je esencí jejich stylu, výrazů, interakce mezi nimi, i určitá míra trapnosti jejich jednání. A postava ubohého strýčka, kterému na jeho nemocnou nohu pořád něco padá, je skvělý bonus. ()

josieaddms

Rozhodně mě tahle doba strašně oslovuje. Ale řekněme že humor Laurela a Hardyho v této scénce nebyl můj šálek kávy. Sice mi začátek přišel jako když si vyjela naše rodina na výlet, ale já jsem to celkově pochopila spíše než jako humornou scénku, jako kritiku tehdejší společnosti. Například přetvářky mezi lidmi, jak mezi sousedy nebo mezi duchovními, narážky na chování těchto lidí, a podobně. Třeba to tak vůbec nemělo být myšleno, ale já jsem to z toho vyčetla a to se mi líbilo více než věčné rvačky mezi těmi dvěma chlapíky. Ale něco do sebe to rozhodně má. ()

Flego

Báječná krátka groteska s obľúbenými komikmi a ich podarenej ceste autom. Boli tu zastúpené všetky možné údery, buchnutia, dokonca aj môj obľúbený plač Stana Laurela... Neustále lúčenie so susedmi a záver filmu boli azda to najlepšie. ()