Laurel a Hardy v nemocnici

všetky plagáty

Hardy je v nemocnici se zlomenou nohou a protože nemá Laurel co dělat, rozhodne se Hardyho navštívit. V nemocnici se odehraje několik vtipných scének, přestože jde o život! (Kmotr76)

cheyene

Řada dobrých momentů je obsažena v této krátké grotesce, z níž si rád zapamatuji scénku s vejcem a džbánkem vody a také s vyhozením závaží z okna. Automobilové finále již příliš vtipné není a jeho zpracování je hodně ohlodané zubem času. ()

Flego

Krátka groteska o večnom babrákovi Laurelovi, ktorý ide navštíviť priateľa Hardyho do nemocnice. Čo sa bude odohrávať v nemocničnej izbe nemá chybu a taktiež bláznivá jazda autom po rušných uliciach na záver filmu. Existuje aj kolorovaná verzia. www.video.google.com ()

Iggy

Stan nemá nic na práci a tak jde do nemocnice navštívit Hardyho, který má zlomenou nohu. Celkem plynule ale dojde k tomu, že ošetřující lékař najednou visí z okna a Oliver visí za nohu u stropu. Následují výborné gagy se stříháním nohavic, aby si Oliver mohl navléct kalhoty přes obří sádru a s uspávací injekcí, který vyústí v bláznivou jízdu městem omámeného Stana za volantem. Honička zvláštně využívá zadní projekce tak, že vůbec nevypadá realisticky, ale docela věrně připomíná jízdu v pouťových autíčcích na elektřinu. ()

Kmotr76

Tak tato groteska mě příliš nezaujala. První třetina v nemocnici je nudná, vše se ale změní nešikovností Laurela, který zvedne závaží, nevěda co tím způsobí. A já bych si to také nedovedl představit a následky byly skoro katastrofální. Po vyřešení situace, kdy doktor (připomínající Stalina) málem vypadne z okna a Hardy (připomínající Hitlera) si svoji nohu ještě více poškodí. Laurel ale nepřestane dělat problémy ani jízdou z nemocnice. Bohužel, tyto scény nejsou již tak vtipné, k tomu jsou trikově nepříliš dobře udělané (i na tu dobu, řekl bych). Takže jsem spíše zklamaný. ()

josieaddms

Chudák Oliver! Už už si myslel že si v nemocnici odpočine, jenže Stan měl ten úžasný nápad, že ho půjde do nemocnice navštívit. Donesl mu vajíčka na tvrdo a ořechy. A poctil ho svou návštěvu, která byla na vině že se celé nemocnice obrátila vzhůru nohama, a doslova tak Hardy, když visel nad nemocniční postelí. Zase plné skvělých gagů, vtipných situací, a zmařených akcí. Je to zas příjemná podívaná jako vždy, a tentokrát se tam Stan ukazuje jako opravdu spolehlivý řidič. Aneb nesedejte do auta s někým kdo si sedl na uspávací injekci. Kdo neviděl, měl by to napravit. Pobaví se. ()

Pitryx

Toto nemá chybu, vždy jsem se řezal, až jsem modral. No, dnes bych řekl, že ten konec s autem nemusel být tak dlouhý a bylo by to na nejvyšší ocenění. ()