Laurel a Hardy se pokouší vydělat trochu peněz hraním ve sněhové vánici. Před ústavem pro hluchoněmé ale nemají moc úspěch, a tak hledají lepší místo. Kromě toho, že jim lidé platí za to, aby z jejich ulice odešli, za své muzicírování nedostanou ani cent a ještě se dostanou do křížku se starousedlíky, po němž zůstanou z hracích nástrojů jen třísky. Štěstí se obrací, když Laurel najde naditou peněženku. (dopitak)

josieaddms

Spíše nepovedenější díl. Je to jasné, z tak dlouho trvající spolupráce nemohl vždy pokaždé vzejít geniální díl. Všechno má své "černé ovce". Below Zero patří k nim. Nepřijdou mi vtipné vtipy které jsou postavené na násilných činech, čímž nemyslím černý humor, ale myslím tím humor typu "já mu dám jednu do zubů, on mě, a celé obecenstvo padne smíchy" Mám na nich ráda to něco víc, co třeba v groteskách Chaplina často chybělo. Zde to žel chybělo taky, ale nevěším hlavu, jistě ještě ty jejich vynikající kousky přijdou. Jen tenhle je trochu pozadu. ()

Flego

Potulní hudobníci hrajú po zasnežených uliciach, ale úspech nemajú. Zoznámia sa s policajtom, ktorý stratil peňaženku a oni ju samozrejme našli. Následné problémy nedajú dlho na seba čakať... Vcelku priemerný príbeh, existuje aj kolorovaná verzia. www.video.google.com ()

Iggy

Česky Bez peněz do hospody nelez. Tuhá zima, sněží a Stan (flašinet) a Oliver (basa) si vydělávají jako pouliční muzikanti písničkami o létě (Good Old Summertime). Po drobném nedorozumění jim jistá dáma omlátí nástroje o hlavu. Pak najdou peněženku a jeden polda je zachrání před zlodějem. Pozvou ho na oběd a při placení zjistí, že je peněženka jeho. On si toho všimne taky a nechá je tedy zaplatit ze svého, tedy z ničeho. Následuje dramatický vyhazov z restaurace, přičemž Stan skončí v sudu s vodou a nezbude mu, než ji všechnu vypít. ()

dopitak

Solidní porcička humoru. Obdivoval jsem to neustálé (polystyrénové) sněžení. Pointa není úplně čekaná, přesto nepřekvapí. Přechod od němého filmu byl bolestivý a trvalo to dlouho. ()